$
תעשייה ופיננסים

הומור לא יזיק: ג'יי לנו הגיע לעודד את תושבי דטרויט

ברשת NBC המשדרת את תוכנית הלילה בכיכובו של לנו, הכינו "חבילת תמריצים קומיים" לתושבי בירת תעשיית הרכב המקומית. לנו הופיע במשך 80 דקות וסיפר בדיחות על מחירי הדלק ועל רכבי יוקרה

סוכנויות הידיעות 11:3808.04.09

הבדרן והקומיקאי ג'יי לנו, כוכב תוכנית הטלויזיה פופולארית "טונייט שואו", הופיע אמש (ג') בדטרויט, על-מנת לשפר את מצב הרוח בעיר הבירה של תעשיית הרכב האמריקאית, אשר נקלעה לאחד המשברים החמורים בתולדותיה.

 

ברשת NBC, המשדרת את השואו של לנו, אמרו כי הכינו "חבילת תמריצים

קומיים" לתושבי העיר וכי הם מקווים לסייע ולו במעט לאנשים המתמודדים עם מצב כלכלי קשה ואבטלה גואה.

 

"הרעיון שלנו הוא לאפשר לאנשים להירגע, לשכוח מהקשיים היומיומיים ולחוש בסירה אחת עם רבים אחרים", אמר לנו לפני הופעתו, אשר נמשכה 80 דקות. הבדיחות שהכין במיוחד לעגו לכלי רכב, מחירי הדלקים, מותגים כמו יגואר ולקסוס ונושאים אחרים הקרובים ללבם של תושבי דטרויט. "המצב קשה, אבל לא עד כדי כך.. הדברים ישתפרו", ניסה הכוכב לעודד את הצופים שהגיעו לראות את המופע.

 

האולם שהוכן עבור האירוע הכיל 15 אלף מקומות ישיבה וכל הכרטיסים נמכרו. נותני חסות חילקו משקאות קלים וכיבוד קל בחינם לבאים לאירוע ומכרו מגוון פריטים ומזכרות בהנחות מפליגות.

 

דטרויט היא אחת הערים שנפגעו בצורה הקשה ביותר מהמשבר הכלכלי, אך גם לפני המצב מצבה לא היה מזהיר. מחירי הבתים רושמים שפל חדש מדי חודש, בעוד האבטלה הגיעה לשיא של 25 שנים. שיעור הבלתי מועסקים בעיר הגיע בפברואר ל-22.8% ואף אחד לא יכול להבטיח, כי שם זה ייעצר, בעוד ענקיות הרכב ג'נרל מוטורס וקרייזלר - להן מפעלים בעיר - נמצאות על סף קריסה.

 

מדטרויט ימשיך לנו לערים כמו לאס וגאס ופנסילבניה, שגם שם הוא ייתן את מופעו, על-מנת לרומם את רוחם של אמריקאיים, אשר מתמודדים עם משבר כלכלי חמור.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x