סגור

טוקיו 2020
נותני החסות תומכים בסימון ביילס: "להיות הכי טוב פירושו גם לדעת איך לטפל בעצמך"

ממותג בגדי הספורט אתלטה נמסר: "המנהיגות שהפגינה מעוררת בנו השראה ואנחנו תומכים בה לאורך כל הדרך". חברת וויזה הוסיפה כי מדובר ב"החלטה אמיצה ומעוררת השראה". מיונייטד איירליינס, שמעניקה חסות למשלחת האולימפית האמריקאית, נמסר: "מעריצים את סימון ביילס"


הספונסרים של סימון ביילס מביעים תמיכה במתעמלת האמריקאית לאחר הודעתה המפתיעה ביום רביעי על פרישה מתחרות הקרב רב באולימפיאדת טוקיו, כך לפי דיווח באתר CNN.


ביילס (24) ציינה שהסיבה לפרישתה המוקדמת מהתחרות הקבוצתית ביום שלישי היא מנטלית. נבחרת ארה"ב בלעדיה זכתה במקום השני.
מותג בגדי הספורט אתלטה כבר הצהיר כי הוא עומד לצידה של ביילס ותומך ברווחה האישית שלה "הן בתחרות הן מחוצה לה". ביילס חתמה השנה על חוזה החסות עם אתלטה לאחר סיום החוזה שלה עם נייקי. "להיות הכי טוב פירושו גם לדעת איך לטפל בעצמך", מסרה קייל אנדרו, סמנכ"לית המותג בחברה. "המנהיגות שהפגינה מעוררת בנו השראה ואנחנו תומכים בה לאורך כל הדרך".

2 צפייה בגלריה
סימון ביילס לאחר שפרשה מהתחרות אולימפיאדה טוקיו
סימון ביילס לאחר שפרשה מהתחרות אולימפיאדה טוקיו
סימון ביילס בטוקיו
(צילום: רויטרס)

חברת כרטיסי האשראי ויזה, המשמשת גם כספונסרית של ביילס הכירה ב"החלטה האמיצה" של המתעמלת, שלדבריהם "מראה עד כמה סימון יכולה לעורר השראה על המזרן ומחוצה לו". אנדראה פיירצ'יילד, האחראית על תוכנית הספונסרים של החברה מסרה עוד, כי בוויזה מאחלים לביילס "להרגיש טוב בימים הבאים".
מותג משקאות החלבון Core Power צייצו את תמיכתם בביילס, שלדבריהם "הראתה לכולנו שהאומץ והחוזק שלה ממשיכים הרבה מעבר למזרן ההתעמלות". עוד כתבו בציוץ: "אנחנו נדהמים ממך היום ובכל יום" והוסיפו אימוג'י של תייש כמחווה לכינוי GOAT שפירושו הטוב ביותר בכל הזמנים. שיתוף הפעולה של ביילס עם החברה נמשך כבר שש שנים וב-29 ביוני אף הושק קמפיין פרסומי חדש בכיכובה.

2 צפייה בגלריה
סימון ביילס
סימון ביילס
סימון ביילס
(טוויטר)

גם חברת התעופה יונייטד איירליינס שמעניקה חסות למשלחת האמריקאית לאולימפיאדה פרסמה הודעת תמיכה. "אנחנו מעריצים את סימון ביילס, לא רק בגלל כישרונה העצום בהתעמלות, אלא ויותר חשוב מכך בשל האדם שהיא בכל יום", נכתב בהודעה. "אנחנו גאים לשתף איתה פעולה כבר שנים ונמשיך לתמוך בה".
אובר איטס, שביילס כיכבה בפרסומת למשלוחי המזון בשנה שעברה מסרו גם כן תמיכה. "היא הפגינה חוזק אמיתי בתוך האולם ומחוצה לו, והציבה דוגמה מדהימה לספורטאים ברחבי העולם".