$
רכישות

הבעלים של הסיינטס והפליקנס מאשים את משפחתו: "הם ניסו להרוג אותי"

טום בנסון, המעורב בקרב ירושה על קבוצות הספורט, פירט בתצהיר משפטי מדוע החליט לנשל את בתו רנה, וכן את נכדיו ריאן וריטה לבלנק

שירות כלכליסט 16:4523.05.16

טום בנסון, הבעלים של קבוצות ניו אורלינס סיינטס (פוטבול) והפליקנס (כדורסל) מאשים כי בני משפחה "ניסו להרוג אותי". בנסון, המעורב בקרב ירושה על קבוצות הספורט, פירט בתצהיר משפטי מדוע החליט לנשל את בתו רנה, וכן את נכדיו ריאן וריטה לבלנק. "קודם כל, הם ניסו להרוג אותי", אמר איש העסקים המיליארדר בן ה-88 בתצהיר שהעניק ב-28 במרץ. "גיליתי שהם לא ממש אוהבים אותי, מנסים לדקור אותי בגב. הם ניסו להשתלט על הכל, לקחו אותי לבית משפט בטענה שאני מטורף. לא צריך עוד סיבות מעבר לזה".

 

 

  

 

טום בנסון. בנסון הסביר כי בני המשפחה לא תקפו אותו, אלא הציקו ותקפו את אשתו, גייל. אחת התקריות קרתה לכאורה במהלך משחק של הסיינטס ב-2014 בסוויטה באצטדיון מרצדס בנץ. טום בנסון. בנסון הסביר כי בני המשפחה לא תקפו אותו, אלא הציקו ותקפו את אשתו, גייל. אחת התקריות קרתה לכאורה במהלך משחק של הסיינטס ב-2014 בסוויטה באצטדיון מרצדס בנץ. צילום: איי פי

 

בנסון הסביר כי בני המשפחה לא תקפו אותו, אלא הציקו ותקפו את אשתו, גייל. אחת התקריות קרתה לכאורה במהלך משחק של הסיינטס ב-2014 בסוויטה באצטדיון מרצדס בנץ.

 

"זה היה ממש גרוע. רנה טלטלה אותה", אמר בנסון. "אמרתי לה לעזוב אותה, וגייל ואני עזבנו את המשחק".

 

 

 

בנסון אומר כי לאחר עימות מילולי בין אשתו ורנה, עימות שלטענתו התרחש לאחר התקרית באצטדיון, הוא החליט לשנות את הצוואה שלו. "למעשה, נישלתי אותם מהכל", הסביר. "אני לא מוכן שיהיו במשחקים של הסיינטס, הפליקנס או שום דבר".

 

התצהיר הוגש במסגרת תביעה שהגיש בנסון נגד הנאמן הוותיק שלו, בובי רוזנטל, שהקפיא את הנכסים שהיו במקור מיועדים לשלושת בני המשפחה. אולם, בנסון מעוניין שהנכסים יועברו לאשתו.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x