ספורט ישראלי

הפועל תל אביב תקבל 750 אלף שקל מיקיר מלכה

יזם הנדל"ן מגוש דן יפרסם את חברתו "מלכה השקעות" על מכנסי הקבוצה. הפועל תל אביב צפויה להכניס כ-4 מיליון שקל משטח הפרסום על החולצה שלה

שירות כלכליסט 18:4207.07.15

הפועל ת"א חתמה על הסכם חסות בשווי 750 אלף שקל לעונה עם עם יקיר מלכה, יזם הנדל"ן מגוש דן, ובעלים של חברת "מלכה השקעות" מקבוצת "יש נכסים". במסגרת החסות יופיע הלוגו של "מלכה השקעות" על גבי מכנסי השחקנים במשחקים הרשמיים, ובפרסומים הרשמיים של המועדון.

 

 

 

על פי החישובים, הפועל תל אביב צפויה להכניס כ-4 מיליון שקל מהסכמי חסות על בגדיה - עם פוג'יטסו, חברה מלכה השקעות וגם פומה, שנותנת חסות לבוש. בשנה שעברה הכניסה הפועל תל אביב סכום של כ-3.5 מיליון שקל מחסויות על בגדי המשחק של הקבוצה.

 

 

יקיר מלכה ובארי בן זאב יקיר מלכה ובארי בן זאב

 

 

יקיר מלכה: "החיבור הזה נוצר בזכות האהבה שלי לכדורגל. אני מאמין ששני המותגים 'הפועל תל אביב' ו'מלכה השקעות', יכולים להתחבר בצורה אופטימלית. כאחד שמתמחה בהשקעות מניבות לטווח ארוך אני בטוח שאוכל לתרום רבות מניסיוני בתחום הכלכלי והשיווקי למועדון".

 

בעלי הפועל ת"א, אמיר כביריף מסר: "אני מודה ליקיר ולמלכה השקעות בשם המועדון ואוהדיו ובטוח שמדובר בחיבור לשנים רבות שיביא תועלת לשני הצדדים. אנו רואים במלכה השקעות, שותף של ממש לדרך שלנו".

 

מלכה אינו איש הנדל"ן היחיד שהחליט להשקיע סכום גבוה בקבוצת כדורגל השבוע. השבוע, הודיע אלדד פרי שהוא מתכוון להשקיע כ-3 מיליון שקלים בקבוצת הכדורגל מכבי שעריים. פרי מעניק חסות גם לבית"ר ירושלים, מועדון הכדוריד עירוני רחובות, חסות לספורטאים במשלחת האולימפית לריו 2016 ועוד.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x