שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
ספורט ישראלי

רשמית: הפועל ת"א עברה לידי אמיר כבירי

הוועדה להעברת זכויות בהתאחדות לכדורגל אישרה את העברת הבעלות לידיו של איש העסקים, בכפוף למספר תנאים. כבירי ייקח על עצמו את כל החובות וההתחייבויות של הקבוצה. ורטה ואלגרבלי חתמו, תמוז ייפגש עם כבירי

ynet 15:2001.07.15

עידן חדש בהפועל ת"א. אמיר כבירי הפך היום (ד') רשמית לבעלים של הקבוצה לאחר שהוועדה להעברת זכויות של ההתאחדות לכדורגל אישרה את מתווה הניהול החדש במועדון, בכפוף למספר סעיפים.

 

 

 

אמיר כבירי. כבירי יהפוך ליו"ר הדירקטוריון של הפועל ת"א ויחזיק בשלב ראשוני ב-30% ממניות הבעלות על המועדון, אותן קנה ב-3.6 מיליון שקל. 20% נוספים, הנמצאים אצל הנאמן, יירכשו על ידי כבירי במהלך העונה תמורת 2.4 מיליון שקל אמיר כבירי. כבירי יהפוך ליו"ר הדירקטוריון של הפועל ת"א ויחזיק בשלב ראשוני ב-30% ממניות הבעלות על המועדון, אותן קנה ב-3.6 מיליון שקל. 20% נוספים, הנמצאים אצל הנאמן, יירכשו על ידי כבירי במהלך העונה תמורת 2.4 מיליון שקל צילום: ראובן שוורץ

 

כבירי יהפוך ליו"ר הדירקטוריון של הפועל ת"א ויחזיק בשלב ראשוני ב-30% ממניות הבעלות על המועדון, אותן קנה ב-3.6 מיליון שקל. 20% נוספים, הנמצאים אצל הנאמן, יירכשו על ידי כבירי במהלך העונה תמורת 2.4 מיליון שקל.

 

ע"פ פרוטוקול הוועדה, לאחר שכבירי המציא כתב התחייבות ובו נטל על עצמו את כל חובות והתחייבויות הקבוצה, ולאחר שמולאו דרישות הוועדה, זו החליטה לאשר את ההעברת המועדון לידיו בכפוף לתנאים הבאים:

 

1. בתוך שבוע ימציא כבירי להתאחדות החלטת דירקטוריון על מינויו לדירקטור בחברה - יש לציין כי בימים הקרובים יתכנס דירקטוריון הקבוצה כדי למנותו.

 

2. חיים רמון ימציא להתאחדות בתוך שבוע תצהיר מאושר לפיו עם קבלת האישור אין ולא תהיינה לו כל זכויות מכל מין וסוג שהוא, לרבות זכויות ניהול הקבוצה.

 

3. רמון יתחייב ויעביר כל סכום שייקבל מכבירי לעו"ד יואב שניצר, המחזיק בנאמנות מניות של החברה, ויורה לו לשחרר את המניות המוחזקות על ידו ולהעבירם לכבירי.

 

4. החברה תעביר להתאחדות בתוך חצי שנה מיום העברת המנויות לכבירי דו"ח על אופן לביצוע התוכנית למניעת אלימות שהוגשה לוועדה.

 

מהפועל ת"א נמסר: "בשעה טובה ומוצלחת עברו זכויות הניהול בהפועל ת"א לידיו של כבירי. כבירי יעמוד בראש המועדון ויהיה אחראי לכל דבר ועניין מטעמו".

 

הפועל ת"א תלבש PUMA בעונה שעברה. הקבוצה תקבל ציוד בשווי 600 אלף שקל עבור הסכם הלבוש. פומה תחליף את יומברו, שתמשיך להלביש את קבוצת הנוער של הקבוצה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x