$
חסויות וזכויות שידור

לברון ג'יימס חילק שעוני אפל לחבריו לקבוצה והרגיז את סמסונג

ג'יימס ג'ונס המשחק לצידו של לברון בקאבלירס בתגובה: "לברון הוא החבר לקבוצה הטוב ביותר שאפשר לקוות לו, על המגרש הוא נותן כל מה שיש לו ומחוץ למגרש הוא מתחשב ועושה הכל כדי להודות"

שירות כלכליסט 14:3810.06.15

לברון ג'יימס הוביל הלילה את קליבלנד קאבלירס ליתרון 2-1 בסדרת הגמר נגד גולדן סטייט ווריירס. בארה"ב התרשמו מלברון ומהסטטיסטקות שלו אך גם מרמת ההתלהבות והנחישות של הקבוצה של דיוויד בלאט - שלמרות נחיתות איכותית הצליחה לרשום שני ניצחונות דחוקים אך מרשימים על הקבוצה הטובה ב-NBA.  

 

 

 

לברון ג'יימס. לברון פרזנטור של ביטס הרבה לפני רכישתם על ידי אפל לברון ג'יימס. לברון פרזנטור של ביטס הרבה לפני רכישתם על ידי אפל צילום: רויטרס

 

האם הנחישות אקסטרה של השחקנים קשורים לפרס שהעניק לברון לחבריו לקבוצה? והאם, על הדרך, גם הרגיז את אחת מנותנות החסות שלו - סמסונג?

 

דובר של חברת סמסונג טוען שלברון ג'יימס חילק שעוני אפל לחבריו לקבוצת קליבלנד קאבלירס במהלך מפגש לפני המשחק הראשון בסדרת הגמר נגד הגולדן סטייט ווריורס, כך דווח באתר Cleveland.com.

 

המפגש, שאורגן על ידי לברון, נועד לחבר בין השחקנים לפני תחילת סדרת הגמר של ה-NBA. הפרט המפתיע הוא שלברון, שמשמש כפרזנטור של ענקית הטכנולוגי הקוריאנית כבר מספר שנים, בחר לחלק שעוני אפל לחבריו לקבוצה כאותה הכרת תודה. בסמסונג לא התלהבו מכך, אבל לפי מקורביו של לברון, הוא נתן לשחקנים גם סלולר גאלקסי S6.

 

זו לא הפעם הראשונה שלברון מאמץ את שני המותגים. שחקן הכדורסל מפרסם את אוזניות ביטס, שנרכשו ב-2014 על ידי אפל. לברון פרזנטור של ביטס הרבה לפני רכישתם על ידי אפל (מ-2008). "לברון הוא החבר לקבוצה הטוב ביותר שאפשר לקוות לו, מכיוון שעל המגרש הוא נותן כל מה שיש לו ומחוץ למגרש הוא מתחשב ועושה הכל כדי להראות תודה", אמר ג'יימס ג'ונס המשחק לצידו של לברון בקאבלירס.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x