$
חסויות וזכויות שידור

נמצאה חסות לקבוצת הספורט המקצוענית של חולי סכרת

יצרנית האופניים הספרדית אורבאה (Orbea) חתמה על חוזה לשנתיים במסגרתו תספק ציוד לנבחרת הרכיבה של חולי סכרת, קבוצת נובו נורדיסק

סוכנויות הידיעות 15:4612.11.13

יצרנית האופניים הספרדית אורבאה (Orbea) חתמה על חוזה לשנתיים במסגרתו תספק ציוד לנבחרת הרכיבה של חולי סכרת, קבוצת נובו נורדיסק.

 

 

 

 

אופניים. קבוצה ייחודית אופניים. קבוצה ייחודית צילום: אי פי איי

 

הקבוצה תרכב על אופני Orbea Orca במירוצי כביש, ועל אופני Orbea Ordu Race עבור תחרויות טריאתלון. שני הצדדים יעבדו ביחד כדי לקדם מודעות להסכם. "אנחנו מאד נרגשים לרכב על האופניים הקלים והמהירים של אובאה. זהו מותג מעולה והם שותפים מושלמים לעזור לנו לשנות סכרת", מסר פיל סאות'רלנד, מנכ"ל ומייסד קבוצת נובו נורדיסק.

 

"קבוצת נובו נורדיסק עשתה עבודה מעולה בקידום הקבוצה בקרב קהילת חולי סכרת, ומספר העוקבים אחריה ברשתות החברתיות הוא השלישי הגדול ביותר מקרב קבוצות הרכיבה המקצועיות", הוסיף טוני קרקלינס, מנהל המכירות והשיווק בצפון אמריקה של אורבאה. "המטרה הבאה שלנו היא להפוך את השותפות בין קבוצת נובו נורדיסק ואורבאה לאחת הידועות ביותר בעולם הרכיבה על אופניים".

 

קבוצת נובו נורדיסק מורכבת מלמעלה ממאה אצנים, רוכבים וספורטאי טריאתלון, כולם אובחנו כחולי סכרת סוג 1. קבוצת הרכיבה המקצועית של הגברים מחזיקה במעמד של Professional Continental status של איגוד האופניים הבינלאומי.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x