$
ספורט ישראלי

עירוני קריית שמונה כבר כיסתה את רוב ההוצאות לשנה

העפלה לשלב הפלייאוף של ליגת האלופות מבטיחה לקבוצה של איזי שרצקי הכנסה של כ-20 מיליון שקל

כתב כלכליסט וכתב ynet 14:2509.08.12

עירוני קריית שמונה, אלופת ישראל, תגלה מחר נגד מי תתמודד בשלב הפלייאוף – שאם תעבור אותו תעפיל לשלב הבתים של ליגת האלופות. האופציות הן אלופת שווייץ, באזל, אלופת בלגיה, אנדרלכט, אלופת בלארוס, באטה בוריסוב, אלופת קרואטיה,דינמו זאגרב ואלופת סקוטלנד, סלטיק.

 

המשחק
הראשון ייערך ב-21/22 באוגוסט וה הגומלין שבוע לאחר מכן.

 

היום צפויה הקבוצה לנסות ולקדם את נושא החיזוק, כאשר סנטיהו סולליך חזק בתמונה, וכך גם דני פרדה ממכבי פתח תקווה. ק"ש פנתה רשמית לשני השחקנים והמ"ומ צפוי לתפוס תאוצה עם החזרה של הקבוצה לארץ. המאמן גילי לנדאו צפוי לצרף בלם נוסף לסגל בעקבות העזיבה הצפויה של איתן טיבי, שסיכם במכבי ת"א. המועמדים הם סארי פלאח ואיציק כהן ממכבי חיפה.

 

בכל מקרה, הקבוצה הבטיחה לעצמה בונוסים של כ-4 מיליון יורו מאופ"א. הקבוצה זכתה לבונוס התחלתי של כ-200 אלף יורו על הזכייה באליפות ובזכות העפלה בשני שלבים תקבל 260 אלף יורו. העפלה לשלב הפלייאוף של ליגת האלופות תכניס 2.1 מיליון יורו נוספים. גם אם לא תעפיל לליגת האלופות (שמבטיחה הכנסה של 8.6 מיליון יורו), קריית שמונה תכניס 1.3 מיליון יורו מהעפלה לשלב הבתים של ליגת אירופה.

 

איזי שרצקי השקיע ב-12 שנה בקריית שמונה כ-80 מיליון שקל. השנה תקציב הקבוצה יעמוד על כ-25 מיליון שקל (וצפוי לגדול). העפלה לליגת האלופות תבטיח רווחים נאים לשרצקי וקריית שמונה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x