$
חסויות וזכויות שידור

הסכמי חסות וזכויות שידור חדשים ב-NFL

פילדלפיה איגלז חתמה על הסכם חסות "ירוק" עם חברת NRG, שתתכנן, תבנה ותפעיל פתרונות אנרגיה בנות קיימא. גרין ביי פאקרס חתמו על הסכמי זכויות שידור בטלוויזיה וברדיו חדשים

סוכנויות הידיעות 16:2907.03.12

קבוצת הפוטבול פילדלפיה איגלז, שנחשבת כפורצת הדרך בכל הקשור למציאת פתרונות סביבתיים בספורט האמריקאי, הגיעה להסכם שותפות עם NRG.

 

החברה "תתכנן, תבנה ותפעיל פתרונות אנרגיה בנות קיימא" עבור הקבוצה, כחלק מהתכניות הרחבות שלה להפוך את אצטדיון לינקולן פייננשל פילד

למתחם של אנרגיה מתחדשת. NRG הפכה להיות גם ספונסרית מרכזית של הקבוצה ותהיה ספקית החשמל הרשמית ללינקולן פייננשל פילד. "פילדלפיה איגלס שמחה להכריז על שותפות חדשה זו עם NRG, חברה מובילה ומכובדת בתחום האנרגיה", מסר יו"ר ומנכ"ל הקבוצה ג'פרי לורי.

 

לדבריו, "אנחנו מאמינים שחברות בכל מקום יכולות למצוא דרכים להפוך לירוקות באמצעות התנהלות עסקית שתעזור הן לסביבה והן לשורה התחתונה. ביחד עם NRG, אנחנו משתוקקים להשתמש בפרויקט הזה בלינקולן פייננשל פילד כדי להמשיך את תפקיד המנהיגות שלנו בנושאים הסביבתיים".

 

המערכת של NRG כוללת למעלה מ-11 אלף פאנלים סולריים וכושר יצור של 3 מגה וואט, וכן 17 טורבינות רוח מיקרו. מתקן האנרגיה המתחדשת עוצב על ידי DLR גרופ.

 

באוגוסט 2010 הכריזה הקבוצה על תוכנית פיתוח מחדש בשיתוף עם סולר בלו, במסגרתה היו אמורים למצוא פיתרונות אנרגיה נקייה באצטדיון. התכניות כללו התקנה של 80 טורבינות רוח בצורת סליל בגובה 6 מטרים, בחלק העליון של האצטדיון, 2,500 פאנלים סולריים מחוץ לאצטדיון ובניית גנראטור עם תפוקת של 7.6 מגה וואט. אולם על פי דיווח בפילדלפיה ביזנס ז'ורנל עולה שהשותפות עם בלו בולר הסתיימה לאחר שנקבע שאינה ברת ביצוע.

 

בינתיים בווינסקונסון, קבוצת גרין ביי פאקרס חתמה על הסכם רב שנתי עם ג'ורנל ברודקאסט גרופ, שמתווסף להסכם שידור ברדיו קיים בין שני הצדדים.

 

על פי ההסכם החדש, משחקי קדם עונה של הפאקרס, התכנית של מייק מקארת'י ותכנית טלוויזיה נוספות ישודרו בערוצים WGBA-TV בגרין ביי ו-WTMJ-TV במילווקי.

 

"הפאקרס נרגשים לעבוד עם ז'ורנל ברודקאסט גרופ בערוץ הטלוויזיה של הפאקרס", מסר נשיא ומנכ"ל הקבוצה מארק מרפי. "בשל המשאבים של החברה בטלוויזיה וברדיו, אנחנו מצפים לשותפות תקשורתית צמודה יותר, וכן דריסת רגל משמעותית יותר בטלוויזיה. לדבריו האוהדים מעריכים תכניות טובות "וימשיכו ליהנות ממשחקי קדם עונה איכותיים ותכנים נוספים שינבעו מהשותפות הזו". הוסיף.

 

סטיב ווקסלר, סגן נשיא בז'ורנל ברודקאסט גרופ, שבבעלותה גם תחנת הרדיו ניוזרדיו 620WTMJ, תחנת הדגל של רשת הרדיו של הפקרס, מסר: "אנחנו נרגשים להרחיב את השותפות שלנו עם הפקרס כך שתכלול גם רדיו וגם תכניות טלוויזיה ברחבי האזור".

 

ואילו קרל מול, מנהל פעילות הערוצים של החברה הוסיף: "אני מחכה לעבוד עם הפאקרס ורשתות הטלוויזיה שלנו בשידור משחקי קדם העונה ותכניות אחרות הקשורות לפאקרס לאורך השנה. השותפות שלנו עם הפאקרס ברדיו החלה עוד ב-1929, ואנחנו נרגשים מאד להוסיף טלוויזיה למערכת היחסים הוותיקה שלנו".

 

על פי הצהרת הקבוצה, עוד לא נקבעה סופית תכנית השידורים של ערוץ הטלוויזיה של בפקרס.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x