$
ספורט ופוליטיקה

שיחקו מלוכלך: "הנבלים" בספורט העולמי ב-2011

היו הרבה אנשים שפגעו ברוח הספורטיבית בשנה החולפת - אבל מי היה הכי רע?

סוכנויות הידיעות 17:1129.12.11

אתר Yahoo! Sports עשה רשימה של עשרת הקבוצות או האנשים הרעים של הספורט העולמי ב-2011.

 

במקום העשירי ברשימה נמצאת בוסטון רד סוקס, קבוצת הבייסבול שחוותה את הקריסה הגדולה ביותר בתולדות המשחק ושחקניה המובילים נתפסו שהם אוכלים ג'אנק פוד ושותים אלכוהול במהלך משחק.

 

במקום ה-9 נמצא ג'ף קסלר, עו"ד שהודח על ידי ה-NFL וה-NBA במהלך המשא ומתן על הסכם השכר הקיבוצי של השחקנים מול הבעלים. קסלר, על פי הדיווחים, היה אחד מהגורמים שגרמו לצדדים להתרחק אחד מהשני.

 

במקום השמינ קרלוס טבס, השחקן שמרוויח במנצ'סטר סיטי כמעט 200 אלף ליש"ט בשבוע, ולא משחק דקה בגלל בעיות משמעת. הוא גם סירב לעלות למגרש כמחליף ונסע לארגנטינה מבלי לקבל את אישור הקבוצה. סטיב וויליאמס, הקאדי לשעבר של טייגר וודס, הוא הרשע השנתי שנמצא במקום ה-7 בגלל הערות גזעניות שאמר על וודס. הוא גם הגדיר את הזכייה עם הגולפאי אדם סקוט בטורניר הגולף כ"שבוע הטוב בחיים שלי" ושכח את 13 הטורנירים הראשיים בהם זכה ביחד עם וודס.

 

במקום השישי שחקני קבוצת ההוקי הרוסית ויטיאז צ'קום שהתחילו מכות ומהומות בכל משחק ובכל מקום אליו הגיעו – כולל חתונות ואירועים חברתיים אחרים. במקום החמישי צ'אל סונן, לוחם ה-UFC, שהתפרץ על ילדות ומראיינים וגם נמצא אשם בהונאת משכנתה. במקום הרביעי בחרו ב-Yhaoo במאמני הקולג'ים והתיכונים – ביניהם מאמן שהוביל את הקבוצה שלו לניצחון 100-2 על קבוצה אומללה, מאמן גזען שהעליב שחקניו, מאמן שהביא את שחקניו לאחר הפסד, השכיב אותם על הקברים ואמר להם שמי ששוכב תחתיהם משחק כדורסל יותר טוב. ויש גם מנהלת בית ספר שהפסיקה פעילות של קבוצת הכדורגל של המוסד בגלל שהשחקנים חגגו בצורה לא הולמת מבחינתה (ריקוד מאיזשהו סרט משנות השמונים).

 

במקום השלישי נמצא מיידוענו ספ בלאטר שנבחר לנשיאות פיפ"א, שגרמו לבחירות באיראן להיראות הוגנות ואת השנה קינח עם אמרה לפיה "אין גזענות בכדורגל".

 

הנבלית מספר 2 בעולם הספורט ב-2011 היא סרינה וויליאמס. הטניסאית שחזרה השנה מפציעות צעקה על שופטות טניס.

 

הנבלים הגדולים של 2011 הם דיוויד סטרן, קומישינר ה-NBA ובילי האנטר, יו"ר איגוד השחקנים שהובילו לשביתה ב-NBA. שניהם מואשמים בניגוד אינטרסים שפגע במשא ומתן ובליגה עצמה. "אם סטרן לא היה כזה ביריון, והאנטר היה מוכן יותר טוב לשיחות ולמשא ומתן – כל הבלאגן הזה לא היה קורה", נכתב ב-Yahoo.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x