$
ספורט ישראלי

אבי לוזון נחקר באזהרה בפרשת הטיית משחקים

לוזון נחקר היום במשרדי יחידת ההונאה של המשטרה ביבנה. בנוסף, זומנו למתן עדות מאמן הפועל חיפה, ניצן שירזי, ומאמנה הקודם של הפועל פ"ת, יובל נעים

כתב ynet 15:2722.06.11

הכדורגל הישראלי מגיע היום לאחת מנקודות השפל שלו. יו"ר ההתאחדות, אבי לוזון, נחקר היום (ד') באזהרה בחשד למעורבות בפרשת "הכדור המרכזי", אותה פרשה שבגינה נעצרו בעלי הפועל פ"ת שלשום.

 

לוזון זומן הבוקר לחקירה במשרדי יחידת ההונאה של המשטרה ביבנה ולאחר מספר שעות שוחרר

לביתו. בנוסף, זומנו למתן עדות מאמן הפועל חיפה, ניצן שירזי, ומאמנה הקודם של הפועל פ"ת, יובל נעים.

 

כבר אתמול בלילה, לאחר שגל חצור ותומר סיני כמו גם עדים נוספים נחקרו, קיבל שירזי זימון להגיע לחקירה במשטרה. במקביל, הבוקר התברר כי החוקרים רוצים לחקור את יו"ר ההתאחדות לכדורגל, לאחר שבמהלך החקירות של החשודים האחרים, עלה שמו בחקירה. הם נמצאים שם בשעות האחרונות ולא ברור מתי תסתיים עדותם.

 

אתמול רמזה השופטת בבית משפט השלום בראשון לציון, איטה נחמן, כי ישנה התקדמות משמעותית בחקירה. בין היתר הסתמכה השופטת על מידע חסוי שהעבירו החוקרים אליה, ובו פעולות החקירה הצפויות להתרחש בימים הקרובים.

 

הבוקר עתרו סיני וחצור לבית המשפט המחוזי בפתח תקווה בדרישה להשתחרר למעצר בית. עורכי דינם הגיעו לפשרה עם המשטרה, לפיה הם ישוחררו מחר, זאת למרות שבבית משפט השלום בראשון לציון, הוארך אתמול מעצרם בחמישה ימים.

 

לוזון מסר בתגובה: "אני סמוך על משטרת ישראל שתעשה את עבודתה, אשמח להמשיך ולשתף פעולה בעתיד".

 

בתגובה מסרה התאחדות לכדורגל: "יו"ר ההתאחדות לכדורגל, אבי לוזון נחקר היום במשטרה בפרשת "הכדור המרכזי" כפי שכונתה ע"י המשטרה. היו"ר ענה על כל שאלות החוקרים ובתום חקירה קצרה הוא שוחרר להמשך עיסוקיו כאשר לא נדרש לחתום על ערבויות ולא נדרש לתנאים מגבילים. אין לנו ספק כי המשטרה עושה כל שביכולתה על מנת לחשוף עבירות ולהעמיד לדין עבריינים וההתאחדות תעשה ככל שביכולתה על מנת לסייע למשטרה בכך.

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x