$
ספורט ישראלי

ספורט בצהריים: זעזוע בהפועל באר שבע

וגם: בבית"ר מתוכננים שינויים גדולים; כריסטיאנו רונלדו זכה בתביעת דיבה נגד "הדיילי טלגראף"; ההתאחדות הכדורגל בסקוטלנד אישרה למנכ"ל המקצועי לעשות רפורמות מרחיקות לכת ועוד

סוכנויות הידיעות 15:2508.11.10

זעזוע בהפועל באר שבע. המנכ"ל ארז בדש יעזוב את תפקידו ויוחלף באסי רחמים - על כך הוחלט היום (ב') בשיחה בין בדש לבעלים אלונה ברקת. בהודעה שהוציאה הקבוצה נכתב" כי "המנכ"ל הביע את רצונו להשתחרר מתפקידו מסיבות אישיות". עוד נכתב בהודעה: "השניים סיכמו שהמנכ"ל יעזוב את התפקיד

לאלתר. אלונה ברקת הודתה לבדש על תרומתו הגדולה למועדון ואיחלה לו בהצלחה בהמשך דרכו. בדש הודה לברקת על הזכות לשרת במועדון, והבטיח לסייע למי שיחליף אותו ככל יכולתו".

 

את מקומו של בדש ימלא לעת עתה אסי רחמים, לשעבר שוער וקפטן הקבוצה, ומאז פרישתו ממשחק, גם מאמן השוערים. "אסי גדל במועדון והוא סמל ומופת לכולנו", אמרה ברקת, "אני משוכנעת שהוא האדם הטוב ביותר להוביל את הפועל באר שבע ליעדים ששמנו לעצמנו". עדיין לא ברור אם רחמים ימשיך בתפקיד באופן קבוע, אך מבחינת ברקת מדובר באחד האנשים האמינים במועדון, ובאחד שלאורך השנה האחרונה גם קירב בין ההנהלה לאוהדים במספר מקרים.

 

גם בבית"ר בלגאן. "גם שחקנים בכירים יעופו", מבהירים בבית"ר ירושלים, שעות ארוכות אחרי ההודעה הדרמטית באימון יום א', על ניפויים הצפוי של מספר שחקנים מהקבוצה. במועדון לא היו יכולים לעבור לסדר היום אחרי היכולת בהפסד הביתי 2:0 להפועל פתח תקווה, שהמשיך בצורת של שלושה משחקים וחצי ללא כיבוש. "אין מישהו שחסין מהדחה וכל אחד יכול לראות עצמו כאחד האשמים במצב", המשיך גורם בקבוצה. שמותיהם של דריו פרננדס, סרג' איילי, כריסטיאן גונסאלס ואפילו זה של עידן טל הועלו כמועמדים לעזוב. במועדון גם בדקו אפשרות של מחנאות בין השחקנים הזרים לבין חלק מהבכירים הישראלים, אך שללו זאת מיד.

 

רפורמה. סטיוארט רייגן, מנכ"ל ההתאחדות הכדורגל בסקוטלנד, קיבל אישור להתחיל רפורמה בגוף, שיהפוך את הליך קבלת ההחלטות של ההתאחדות ליותר מהירה ושקופה. רייגן ייחל במסע בין התאחדויות כדורגל בעולם כדי ללמוד רעיונות על ניהול "יעיל, שקוף ואחריות דיווח". "אני רוצה שניהיה לניהול נכון וטוב" אמר רייגן.

 

קייטרינג. טוטנהאם חתמה על הסכם לשלוש שנים עם חברת הקייטרינג Lindley Group. ההסכם, בשווי של 2 מיליון ליש"ט לשלוש שנים, ישאיר את לינדי גרופ כמספקת המזון הראשית בווייט הארט ליין.

 

דיבה. כריסטיאנו רונלדו, כוכב ריאל מדריד, זכה בתביעת דיבה נגד קבוצת התקשורת האנגלית טלגראף מדיה גרופ. רונלדו תבע את הקבוצה שדיווחה על ערב פרוע שלו בלוס אנג'לס בזמן שהיה פצוע. לא ברור בכמה כסף זכה רונלדו. כוכב ריאל מדריד אמר: "אני גאה מאוד במקצועיות שלי", אמר. "אני רוצה להודות לאלכס פרגוסון, רוי קין ואחרים שהופיעו במשפט כעדים". פרגוסון הוסיף: "המאמר היה לגמרי לא נכון. כריסטיאנו הוא מקצוען שלם ומאוד רציני בקשר לבריאות ולכושר שלו. הוא אחד מהשחקנים הטובים בעולם והוא עבד קשה עבור זה".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x