$
עסקי ספורט

ספורט בצהריים: מראדונה יאמן את איראן?

וגם: בבית"ר ירושלים העניינים מסתבכים; אליפות העולם בפוקר מקבלת חסות יפה; דני ג'ורדן רוצה להיות חבר בוועד הפועל של פיפ"א; לניו ג'רזי נטס יש ספונסרית לחדר ההלבשה ועוד

סוכנויות הידיעות 13:3407.11.10
התאחדות הכדורגל של איראן פנתה לאגדת הכדורגל, דייגו מראדונה, כדי שיאמן אותה. כך לפי דיוחים בארגנטינה ואיראן. מראדונה, שיבקר באיראן בקרוב שוקל את ההצעה. ממשלת איראן טוענת כי הביקור שלו קשור אך ורק לקידום תיירות במדינה. מראדונה, שנמצא כעת בסין, צפוי לנחות באיראן בקרוב.

 

הכי נמוך שאפשר לרדת. בית"ר ירושלים תערוך היום (א') אימון בצל אווירת החרום שנוצרה, וזאת אחרי שמלמיליאן עצמו הגיב בחריפות בתום המשחק, שהיה השלישי ברציפות בו הקבוצה לא מבקיעה והחמישי בו היא לא מנצחת. "שחקנים שחתומים על חוזה צריכים לבוא ולהשקיע", אמר המאמן, כשהוא מתייחס לשחקנים המחליפים שעלו - פרננדס, סרג' איילי וסטיבן כהן. "כדורגל זה מקצוע שצריך לכבד אותו. שחקן שעולה כמחליף ובשפת הגוף שלו משדר אפאתיות, אין לו מקום בכדורגל".

 

המאמן צפוי להיפגש עוד לפני האימון עם היו"ר איציק קורנפיין, על מנת לגבש דרכי פעולה. אחת האפשרויות שעולות על הפרק היא כי מלמיליאן יאמר לקורנפיין - או שנפטרים מפרננדס ומשחקנים נוספים, או שאתפטר. אפשרות נוספת היא כי מלמיליאן ישים את המפתחות, אם כי כלל לא בטוח שהיו"ר יקבל את התפטרותו. האפשרות השלישית והריאלית ביותר כרגע, היא הוצאתם מהסגל של כמה מאלה שאכזבו.

 

חסות לחדר הלבשה. ניו ג'רזי נטס מה-NBA חתמה על הסכם חסות עם חברת הקוסמטיקה Nivea. לפי ההסכם תהיה Nivea "ספונסרית חדר ההלבשה של הנטס". לא נחשפו פרטים מהחסות אבל הערכות הן שהיא שווה בין 200 ל-300 אלף דולר.

 

חסות פוקר. אליפות העולם בפוקר (וורלד סירייס אוף פוקר – WSOP) חתמה על הסכם חסות עם חברת המזון Jack Link's Beef Jerky. החברה שמתמחה בייצור בשר מיושן תשלם כ-1 מיליון דולר בשנה עבור החסות עד 2012.

 

חסות בריאה. קבוצת די.סי יונייטד מה-MLS חתמה על הסכם חסות עם חברת המזון הבריאותי Eiro Research. ההסכם שווה 200 אלף דולר והוא לשנה.

 

מועמד. דני ג'ורדן, מי שהיה מנכ"ל הוועדה המארגנת של מונדיאל 2010 בדרום אפריקה, מעוניין להיבחר לוועד הפועל של פיפ"א, שאחראי על בחירת המדינות שאחראיות לבחירת המונדיאל. ג'ורדן ירוץ לבחירה מול, בין השאר, אמוס אדאמאו, שקשר את שמו בפרשת השחיתות הגדולה של מונדיאל 2018 ו-2022.

 

המושיע? מנצ'סטר סיטי מעוניינת בז'וזה מוריניו כמאמן. כך לפי "הסאנדיי מירור". ייתכן שרוברטו מאנצ'יני, המאמן הנוכחי של הסיטי, יפוטר אם יפסיד היום לווסט ברומיץ'. 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x