$
חסויות וזכויות שידור

זכויות השידור של ליגת העל בכדורסל נמכרו לערוץ הספורט

הערוץ ישלם 27 מיליון שקל תמורת זכויות השידור של המשחקים בארבעת השנים הקרובות

אביתר לנג 20:3520.09.10

מנהלת ליגת העל בכדורסל חתמה היום (שני) על הסכם מכירת זכויות השידור לערוץ הספורט לארבעת השנים הקרובות.

 

במסגרת החוזה ישלם ערוץ הספורט למנהלת סכום כולל של 27 מיליון שקל.

 

רק לפני חודש ימים היה נראה שאבנר קופל, יו"ר המנהלת, הגיע למבוי סתום במו"מ על זכויות

השידור, שכן דירקטוריון הניהול של המנהלת לא אהב את ההצעה של ערוץ הספורט, אולם ככל שחלפו הימים, שני הצדדים הגמישו עמדותיהם ונסללה הדרך להמשך שיתוף הפעולה בין הצדדים.

 

בעונה האחרונה שילם ערוץ הספורט כ-8 מיליון שקלים עבור זכויות השידור, אולם כעת הוא ישלם רק 6.1 לעונה הקרובה, 6.6 לעונה שלאחר מכן, 7.25 מיליון לעונה השלישית ו-7.5 מיליון לעונה האחרונה בהסכם.

 

ההסכם כולל גם את זכויות האינטרנט והסלולר של ליגת העל ואת זכויות ה-‏HD‏. בנוסף, המינהלת בנתה חבילה שמיועדת לאתר ‏ONE‏, שבו ייכללו תקצירי המשחקים באינטרנט, וחבילת שילוט ופרסום במגרשים.

 

 

אבי בר, מנכ"ל ערוץ הספורט: "ערוץ הספורט גאה להמשיך ולהיות הבית של ליגת העל בכדורסל גם בארבע השנים הבאות. אנו נלווה את הליגה בכל הערוצים שלנו, לרבות בשידורי HD, מדי בוע. מעבר לכל השידורים הישירים, ילווה ערוץ הספורט את הליגה עם תכניות אולפן בהשתתפות מיטב שדרי ופרשני הכדורסל בארץ וכמובן עם דיווחים שוטפים במהדורות חדשות הספורט, באתר האינטרנט ובפורטלים הסלולריים שלנו".

 

מהמנהלת נמסר: "אנו רואים בשותפות עם הערוץ המלווה את ליגת העל שנים רבות, כשותפות אסטרטגית אמיתית ורצינית לטווח ארוך. במסגרת ההסכם השידורים יארזו באריזה גראפית וייחודית ע"י ערוץ הספורט". את המנהלת ייצגו עורכי הדין חגי אשלגי ותמיר חובב ממשרד יורם ל. כהן, אשלגי אשל.

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x