$
עסקי ספורט

ברצלונה רוצה את רוביניו אבל אין לה כסף

הכוכב הברזילאי רוצה לעזוב את מנצ'סטר סיטי אבל כרגע, כך נראה, אין אף קבוצה בשוק שיכולה להרשות לעצמה את המשכורת שלו

סוכניות הידיעות 18:3511.11.09

ברצלונה - שמעוניינת ברוביניו, כוכב נבחרת ברזיל ומנצ'סטר סיטי  - לא יכולה להרשות לעצמה את הכספים כדי לרכושו ולשלם את משכורותו. בטח שלא בחלון העברות בינואר הקרוב.

 

לברצלונה, שהוציאה 66 מיליון יורו בקיץ כדי לרכוש את זלאטן איברהימוביץ', אין את היכולות

לגייס כספים כדי לרכוש את רוביניו או חאבייר מאסצ'רנו - אותם זיהה הצוות המקצועי כשחקנים שיוסיפו לאלופת ספרד, אלופת אירופה ומחזיקת הגביע הספרדי. וזאת למרות שאתמול אמר ז'ואן לאפורטה, נשיא בארסה, שיש לצוות המקצועי כסף לחיזוק הקבוצה בחלון העברות בחורף.

 

מנצ'סטר סיטי, שמעוניינת להיפטר מרוביניו (שמצדו לא מעוניין להישאר בקבוצת הפרמיירליג), דורשת 34 מיליון ליש"ט. מקור בבארסה אמר לרשת ESPN: "ברצלונה רצתה הסכם השאלה כדי לא לשלם את הסכום, אבל מאוד קשה להאמין שזה יקרה. ברצלונה התעניינה במאסצ'רנו במשך זמן רב, אבל זה לא יקרה עכשיו, ובכל מקרה אין לה את הכסף לרכוש את מסצ'ראנו או רוביניו".

 

ברצלונה שקלה להציע את תיירי הנרי וסכום סמלי, אבל החלוץ הצרפתי לא מעוניין במעבר לקבוצה באנגליה שאינה ארסנל ויעדיף לעזוב בתום העונה ל-MLS.

 

בנוסף, ברצלונה אינה יכולה להרשות לעצמה את המשכורת של רוביניו. הברזילאי מקבל 160 אלף ליש"ט בשבוע, ולאחר שהפרלמנט הספרדי החליט לבטל את "חוק בקהאם", עלות המעביד שלו הרקיעה שחקים.

 

מארק יוז, שהעזיב את הקליקה הברזילאית ממנצ'סטר סיטי (ביניהם אלאנו וג'ו), הודיע שהוא מעוניין להשאיר את החלוץ הברזילאי. רוביניו מצדו מעוניין לעזוב את המועדון באנגליה, הוא מרגיש מבודד ואינו נהנה ממזג האוויר ומהעיר מנצ'סטר.

 

אשתו, ויויאן, גם כן לא מרוצה. שניהם לא למדו את השפה ואפילו השכנים התלוננו על המוזיקה הברזילאית שהשניים מקשיבים לה בקולי קולות בביתם.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x