סגור

שסטוביץ ועורק משקיעות 10 מיליון שקל באתר שוז אונליין

להשקעה באתר למכירת נעלי ספורט בייבוא מקביל, הצטרף גם גיל מדין, בן למשפחת שטראוס ומשקיע ותיק בחברה. קבוצת עורק הובילה את ההשקעה, ולפי ההערכות שסטוביץ השקיעה כ־20% מהסכום

משקיעים באונליין: קבוצת עורק וחברת שסטוביץ משקיעות 10 מיליון שקל באתר ההנעלה הישראלי Shoesonline.
להשקעה הצטרף גם גיל מדין, בן למשפחת שטראוס ומשקיע ותיק בחברה. מובילת ההשקעה הנוכחית היא קבוצת עורק, ועל פי ההערכות, שסטוביץ השקיעה כ־20% מהסכום.

אתר שוז אונליין הוא פלטפורמה למכירת נעלי ספורט ביבוא מקביל. על פי מייסדי החברה, הוא מוכר מעל 100 אלף זוגות מדי שנה. בין יתר המותגים הבינלאומיים שנמכרים באתר: אדידס, נייקי, קונברס, ברוקס וריבוק. האתר החל כאתר למכירות נעליים, ועם הזמן התרחב גם לתחומי הביגוד, השעונים, התיקים ובקרוב ייכנס גם לעולמות הפארם, בין היתר באמצעות השותפות עם שסטוביץ.

אתר שוז אונליין הוקם בשנת 2015 על ידי יוסי כראדי, אלעד טל ודקל סטולרו, שמחזיקים כיום ב־33% ממניות החברה. שותפה נוספת, רעיה זורפק, פרשה מהשותפות. בחברה אומרים כי ההשקעה תשמש את שוז אונליין לפתיחת מחסנים באירופה, במטרה לשפר ולייעל את מערך הלוגיסטיקה של החברה, לצמצם את זמני השילוח ולהרחיב את מגוון המוצרים. בתקופת הקורונה סבל האתר מתלונות על עיכובים בהזמנות ועל חוסר מענה בשירות הלקוחות.
לדברי סטולרו, האתר ייכנס בקרוב גם לתחומים חדשים: “המהלך מגלם התקדמות נוספת לעבר מימוש הפוטנציאל, ובקרוב נחדור לקטגוריות נוספות בעולמות הספורט, האופנה והפארם”.
1 צפייה בגלריה
יוני שסטוביץ
יוני שסטוביץ
יוני שסטוביץ, בעלי שסטוביץ
(צילום: דניאל בר און)