$
חדשות נדל"ן

פרסום ראשון

עסקת ענק בשוק המשרדים: אפי נכסים רוכשת פארק תעסוקה בהוד השרון ב-328 מיליון שקל

החברה רוכשת במשותף עם בעלים פרטיים שני שלישים ממתחם תעסוקה בן 8 בניינים בנווה נאמן, וכעת יחזיקו כל אחת ב-50% מהמתחם שכולל 45 אלף מ"ר בנוי ומאוכלס וזכויות בנייה לעוד 200 אלף מ"ר

שלומית צור 08:4131.01.21

למרות משבר הקורונה, חברות הנדל"ן המניב לא נתרעות מרכישת שטחי משרדים בנויים: לכלכליסט נודע כי חברת אפי נכסים, בשליטה הטרייה של ביג מרכזי קניות, רוכשת מחצית מפארק תעסוקה בן 8 בניינים בנווה נאמן, הוד השרון תמורת 328 מיליון שקל.

 

 

 

העסקה משקפת לפארק התעסוקה שווי של 660 מיליון שקל. העסקה מותנית האישור הממונה על ההגבלים העסקיים.

 

 

אבי ברזילי, מנכ"ל אפי נכסים אבי ברזילי, מנכ"ל אפי נכסים צילום: עמית שעל

 

את פארק התעסוקה ברחובות החרש והנגר בנווה נאמן הידוע כמתחם "סנילביץ'", הקימו שלוש משפחות שביקשו בשנה האחרונה להפריד את השותפות ביניהן. אפי נכסים במשותף עם אחת ממשפחות המייסדים, רכשו את שני השלישים של השותפות ב-440 מיליון שקל, וכעת מחזיקות כל אחת ב-50% מהפארק.

 

הפארק כולל כיום 45 אלף מ"ר בנוי, אך הוא כולל גם 18 דונם לפיתוח עתידי, ובהם מקודמת תוכנית בני עיר להקמת 200 אלף מ"ר שטחי משרדים נוספים. בשנים האחרונות הוקם בצמוד לפארק התעסוקה, אגם הוד השרון המהווה אבן שואבת למבקרים ולמסחר מתפתח. ראש עיריית הוד השרון אמיר כוכבי כבר אמר עם כניסתו לתפקיד, כי יעודד הוספת זכויות בנייה ושטחי תעסוקה באזור התעסוקה הקיים.

 

הפארק מושכר כעת בתפוסה של 90% ושוכרות בו מספר חברות גדולות כמו MSD (מרק ישראל), רד בנד, ואלנס, AVT ועוד. 

 

את הרוכשים ייצגו עוה"ד אריאל דינובצקי וארז אברמוביץ ממשרד דינובצקי בר ושות' ורויטל ראובן ממשרד וקסלר ברגמן. את המוכרים ייצגו עוה"ד אמיר עמר, יואב כספי ומריה ברוק ממשרד AYR, לוי אמיתי ממשרד גולדפרב ויוסי כהן ממשרד מיתר

 

 

x