שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

הסטארט-אפ Lusha שכר קומה נוספת במגדלי עזריאלי תל אביב

לאחר שלפני חמישה חודשים בלבד שכרה החברה את הקומה ה-44 במגדל המשולש של עזריאלי, היא שכרה כעת גם את הקומה ה-29 וצפויה לגייס עוד 100 עובדים

דותן לוי 18:3124.01.21

חברת התוכנה הישראלית Lusha מרחיבה את משרדיה במגדל עזריאלי המשולש בתל אביב. החברה שכרה את הקומה ה-29 וצפויה לגייס לשורותיה כ-100 עובדים נוספים, כך נודע ל"כלכליסט".  

 

לפני חמישה חודשים, דווח ב"כלכליסט", כי לושה הכפילה את שטחי המשרדים כאשר עברה מחצי מקומה 31 לקומה ה-44. כעת, בעקבות העסקה האחרונה, החברה תשכור 2 קומות במגדל. שטח הקומה הנוספת ששכרה משתרע על פני 1,500 מ"ר (בסך הכל תחזיק החברה ב-3,000 מ"ר בשתי קומות), והוא יאפשר לה לקלוט עובדים נוספים שיצטרפו ל-120 עובדיה כיום. עבור 2 הקומות צפויה החברה לשלם לעזריאלי כ-25 מיליון שקל לתקופה של 5 שנים. 15 מיליון שקל עבור הקומה ה-44 וכ-10 מיליון שקל לשכירת הקומה ה-29.  

מייסדי לושה יוני צרויה ואסף אייזנשטיין מייסדי לושה יוני צרויה ואסף אייזנשטיין צילום: גבע טלמור

 

לושה היא חברת סטארט-אפ ישראלית המפתחת מוצרי תכנה המנגישים דאטה לשיפור תהליכי השיווק, המכירות בחברות B2B. החברה הוקמה בשנת 2016 על ידי יוני צרויה ואסף אייזנשטיין. לדברי אייזנשטיין, מייסד שותף וה-CFO של החברה, בכוונתם לקיים מודל עבודה היברידי, המשלב יום-יומיים של עבודה מהבית, עם עבודה מהמשרד שלושה ימים שבוע. "הסגרים בתקופה האחרונה הוכיחו לנו שימים שלמים בעבודה בפיג'מה מול זום בלי מגע אנושי ובדיחות במסדרון, הם לא אורח חיים בריא לאורך זמן. המודל ההיברידי משלב בין הטוב בשתי הגישות". 

 

מגדל עזריאלי המשולש שימש עד לאחרונה כמטה של חברת בזק אשר שכרה בו 17 קומות בשטח של למעלה מ-22 אלף מ"ר. לאחר עזיבתה לפרויקט עזריאלי חולון היה צורך למלא את שטחי המשרדים ולכן ניתן לראות היקף גדול של עסקאות חדשות במגדל. השטח שאותו שכרה לושה בקומה ה-29 הושכר קודם לכן לחברת התיירות World travel שעברה לקומה אחרת במגדל, והשטח בקומה ה-44 שימש את חברת IDB שעזבה. מוקדם יותר השנה דווח על השכרה של 4 קומות (11-14) במגדל על ידי חברת הגנת הסייבר האמריקאית פרופפוינט (Proofpoint) וכן השכרה של 4 קומות נוספות על ידי אינטל עבור חברת הבאנה לאבס אותה רכשה בדצמבר 2019.

 

x