$
חדשות נדל"ן

למונייד תשכור מ-WeWork את בניין דובנוב בתל אביב

את הבניין בן ה-4 קומות ו-3,000 מ"ר עזבה חברת מיקרוסופט, וכעת WeWork משכירה את חללי העבודה בבניין כולו לחברת הביטוח הדיגיטלי למונייד

שלומית צור 17:1713.01.21

לאחר עזיבתה של ענקית התוכנה מיקרוסופט את המשרדים ששכרה מ-WeWork בבניין ברחוב דובנוב 7 בתל-אביב, חתמה חברת חללי העבודה על הסכם עם חברת הביטוח האינטרנטית למונייד, שתחליף את מיקרוסופט בבניין, ותשכור גם היא את כל חללי העבודה בבניין הכולל 4 קומות בשטח כולל של 3,000 מ"ר. בימים אלה מבצעת WeWork  עבודות התאמה במבנה לצרכיה של למונייד.

 

 

 

 

למונייד היא חברה בצמיחה, שהחלה כסטארט-אפ במשרדי WeWork בהרצליה, ועם התרחבות פעילותה, נדרשת גם הרחבת שטחי המשרדים של החברה. כיום פועלת החברה ממשרדים בחמישה מבני טמפלרים במתחם שרונה בתל אביב, אותם היא צפויה לעזוב עם השלמת עבודות ההתאמה בבניין דובנוב.

 מייסדי למונייד שי וינינגר ודניאל שרייבר מייסדי למונייד שי וינינגר ודניאל שרייבר צילום: בן קלמר

 

 

למונייד הוקמה ב-2015 על ידי דניאל שרייבר ושי וינינגר, ומציעה שירותי ביטוח דיגיטליים ללקוחות. החברה מוכרת פוליסות ביטוח מבנה ותכולה בעיקר בארה"ב, וגם בגרמניה והולנד. גם הטיפול בתביעות הוא דיגיטלי, מה שמאפשר לה להציע פוליסות במחירים נמוכים יותר מחברות ביטוח מסורתיות. החברה הפכה לציבורית כשהשלימה ביולי האחרון הנפקת מניות בבורסה בניו יורק, וגייסה 319 מיליון דולר, אז עמד שוויה על 1.6 מיליארד דולר. למרות הצמיחה המהירה של החברה שהגיעה לאחרונה לשיא ושוויה עומד על 10 מיליארד דולר, היא עדיין לא רווחית ומאז הקמתה עדיין רושמת הפסדים.

x