שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

קבוצת שפונדר פדלון חתמה על עסקת קומבינציה בבת ים

העסקה שנחתמה היא אחת מ-2 עסקאות קומבינציה לקרקע של 7 דונם עליה מתכוונים היזמים להקים 2 מגדלים הכוללים 159 יח"ד; שווי הפרויקט כולו היא כ-190 מיליון שקל

דותן לוי 20:4029.11.20

קבוצת שפונדר פדלון חתמה על עסקת קומבינציה בשכונת פארק הים בבת-ים. מדובר במגרש בשטח 7 דונם במתחם 410 שנמצא בחזקת מספר בעלי קרקע פרטיים מוותיקי העיר בת-ים.

 

 

לפני כשנה נחתמה עסקה ראשונה המאפשרת ליזמים להקים מגדל בן 20 קומות ו-76 יח"ד פרויקט בשם בריזו (BRIZZO) שכבר נמצא בשיווק, וכעת השלימה החברה עסקת קומבינציה נוספת במגרש סמוך להקמת מגדל מגורים בן 23 קומות ו-83 יח"ד. בשתי העסקאות מדובר ביחס של 42%, והעסקה השניה כוללת גם שירותי בנייה.

 

שכונת פארק הים בבת ים שכונת פארק הים בבת ים צילום: עיריית בת ים

 

בין שני המגרשים חצץ מגרש נוסף קטן המאפשר הקמת 6 יחידות נוספות אשר נכללו גם הם במסגרת העסקה. כמו כן רכשו היזמים מחלק מבעלי הקרקע יחידות דיור בהיקף של כ-11 מיליון שקל.

 

בסך הכל הפרויקט יכלול 159 יח"ד בשני מגדלים וכן 6 יחידות נוספות במבנה נמוך.

 

עד כה נמכרו בפרויקט דירות בשווי של כ-65 מיליון שקל ועלות ההשקעה בפרויקט כולו היא כ-190 מיליון שקל. הפרויקט יכלול דירות בנות 3 , 4 ו-5 חדרים ודירות מיוחדות, והוא מתוכנן על ידי משרד האדריכלים כנען שנהב. להערכת היזמים היתר בנייה למגדל הראשון צפוי להתקבל בזמן הקרוב והאכלוס שלו מתוכנן לסוף 2023.

 

בעלי הקרקעות בעסקה יוצגו ע"י משרד עוה"ד שוב ושות' וקבוצת שפונדר פדלון יוצגה על ידי משרד עוה"ד שרמן – לנדאו.

  

x