$
חדשות נדל

חברת המכשור הרפואי אדוורדס שכרה 6,000 מ"ר בקיסריה - תפתח מרכז חדשנות

היקף עסקת השכירות מוערך ב-18 מיליון שקל לתקופה של 5 שנים; בשלב הראשון יעבדו במרכז החדשנות כ-150 עובדים

דותן לוי 16:1614.06.20

חברת המכשור הרפואי האמריקאית אדוורדס לייפסיינסז (Edwards Lifesciences) תשכור 6,000 מ"ר בפארק העסקים של קיסריה לטובת הקמת מרכז החדשנות שלה בישראל. החברה חתמה על הסכם שכירות לפי תשכור את השטח בקמפוס גרניט שבנייתו מושלמת בימים אלו בחלקו הצפוני של הפארק, בסמוך לתחנת הרכבת.

 

מטרת המעבר היא לקבץ את עובד החברהה ממקומות שונים בארץ. בשלב הראשון יעבדו במרכז החדשנות החדש כ-150 עובדים ובהמשך צפוי מספרם להגיע ל-250-300.

 

ההסכם שנחתם הוא ל-5 שנים עם אופציה להארכה ל-5 שנים נוספות. דמי השכירות הממוצעים למשרדים ולהייטק בפארק העסקים עומדים על כ-50 שקל למ"ר ברמת מעטפת, כך שהערכה היא שהסכם השכירות יעלה לחברה כ-18 מיליון שקל לתקופה של כ-5 שנים. מחיר זה לא כולל את ההשקעה הנדרשת בחלל הפנימי של מתחם המשרדים והבאתו למצב גמר.

 

אדוורדס לייפסיינסז היא חברת טכנולוגיה רפואית אשר עוסקת במציאת פתרונות חדשניים עבור חולים במחלות מבניות של הלב וניטור רפואה דחופה.

 

 

פארק התעשייה בקיסריה פארק התעשייה בקיסריה צילום: עמית מגל

 

עבור פארק העסקים בקיסריה מדובר בעסקת שכירות משמעותית שלישית במספר בתוך חודשיים. בשתי העסקאות הראשונות שכרו שטחים דקטלון (כ-18 אלף מ"ר) והבאנה לאבס מקבוצת אינטל (כ-6,000 מ"ר).

 

מיכאל כרסנטי, מנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה, אמר כי המבנה ששכרה החברה משלב מעבדות, חדרי ייצור, חדרים נקיים וגם שטחי אחסנה ומרכזים לוגיסטיים מתקדמים. "בימים אלה אנחנו משלימים את אכלוס מרבית 32 אלף המ"ר שהקמנו בקמפוס גרניט בחברות וכבר שוקדים על הפרויקט הבא". אסף בש, מנכ"ל Edwards Lifesciences (Israel)אמר עם החתימה על ההסכם: "כי מרכז החדשנות בישראל ישרת את כל תחומי החברה הגלובלית ויתבסס על צוותי הפיתוח שפעלו באזורים שונים בארץ".

 

את המו"מ מטעם החברה לנכסי קיסריה הובילו רן אלישע, אורן זילברשטיין וישי קרניאל ועוה"ד גליה זיסקינד-שפיגל, מעין מילר וטל לוי ממשרד טולצ'ינסקי שטרן מרציאנו. מטעם אדוורדס ישראל - אריה רנד ועוה"ד רונן קנטור ושירלי שלזינגר ממשרד דורון, טיקוצקי, קנטור, גוטמן, נס, עמית גרוס ושות'.

x