$
חדשות נדל"ן

בלעדי לכלכליסט

גינדי מכרה תוך שבועיים 330 דירות בפרויקט בת"א ב-850 מיליון שקל

מדובר בפרויקט מגורים בשכונת יד אליהו במזרח העיר, שמכיל 740 דירות "על הנייר". שלומי בנצור, סמנכ"ל המכירות בגינדי החזקות: "ביקושים כאלה לא ראינו זמן רב בשוק הדירות בישראל"

צלי גרינברג 18:2203.12.19

חברת גינדי החזקות מכרה במהלך השבועיים האחרונים של נובמבר השנה 330 דירות 'על הנייר' בפרוייקט 'Upper House', שבשכונת יד אליהו בתל אביב, תמורת 850 מיליון שקל. המכירה נעשתה במסגרת יריד מכירות שהחברה עורכת בגני התערוכה.

 

מדובר בקרקע שהחברה רכשה תמורת 415 מיליון שקל במסגרת מכרז של עיריית תל אביב, שבו זכתה לאחר שהתמודדה מול חברות נדל"ן שונות וביניהן 'קנדה ישראל' ו'אשטרום', שניגשו למכרז.  

מנחם, אבי, ליטל, גיא ורועי גינדי. גינדי החזקות מנחם, אבי, ליטל, גיא ורועי גינדי. גינדי החזקות צילום: אלי דסה

 

הפרויקט כולל שני מגדלי מגורים בני 30 קומות, המכילים 704 דירות בנות 2 עד 4 חדרים, ופנטהאוזים בני 4 ו-5 חדרים. המחיר המבוקש על ידי החברה למ"ר בפרוייקט עומד על 28 אלף שקל, והחברה מדווחת, כי היתר הבנייה לו צפוי להתקבל בחצי השנה הקרובה, ואכלוסו צפוי תוך 5 שנים מתחילת הבנייה.

 

שלומי בנצור, סמנכ"ל המכירות של החברה אמר לכלכליסט, כי "הרוכשים מרגישים שמדובר בהזדמנות בהיבטי המחיר אל מול האזור, ובמובן האישי זה הפתיע אותנו מאוד, כי ביקושים כאלו לא ראינו זמן רב בשוק הדירות למגורים בישראל. מדובר באזור שנמצא לפני השבחה, אך במחירים טרום ההשבחה, ולכן הביקוש התקבל גם ממשקיעים".

 

שכונת יד אליהו, במזרח תל אביב, היא אחד מיעדי העירייה להתפתחות העיר במסגרתם היא מייעדת פרוייקטים לפינוי בינוי והקמה של מגדלי מגורים במקום הבניינים הקיימים. בסוף מרץ 2017 הוועדה המקומית תל אביב דחתה התנגדויות שהוגשו בשם כ-350 מתושבי השכונה, ושינוי פני השכונה החל.

x