$
חדשות נדל

בלעדי לכלכליסט

קו ראשון לפארק הירקון: הדופלקסים החדשים של מריוס נכט

שתי הדירות, שמחירן מגיע ל-32.3 מיליון שקל נמצאות בתל אביב, בבניין שאוכלס לפני שנה. דיירי הבניין התארגנו עצמאית לביצוע פרויקט תמ"א 38 שבו הוסיפו לו חניון, מעלית ו־3 דירות חדשות

שלומית צור 06:5026.11.19

איש העסקים מריוס נכט רכש שתי דירות דופלקס בפרויקט תמ"א 38 הממוקם בקו ראשון לפארק הירקון בתל־אביב, ב־32.3 מיליון שקל, כך נודע ל"כלכליסט". הדופלקסים ממוקמים בקומות החמישית והשישית של בניין ברחוב ברנדיס 42־44 פינת בני דן 28, שאוכלס לפני כשנה. על פי הערכות, נכט רכש את שתי הדירות במטרה לאחד אותן לדירה אחת החולשת על שתי הקומות. על פי נתוני רשות המסים שתי העסקאות בוצעו בפברואר ומרץ, כאשר דירה אחת בת 5 חדרים בשטח 223 מ"ר נמכרה ב־17.5 מיליון שקל, ודירה נוספת, 5 חדרים בשטח 183 מ"ר, נמכרה ב־14.8 מיליון שקל. הדירות נרשמו על שם נכט בטאבו ביולי.

 

 

 

מדובר בפרויקט ייחודי, בשל העובדה שיצא לפועל ללא חברת יזמית, ובזכות התארגנות עצמאית של דיירי הבניין שכלל במקור 8 דירות, למהלך משותף של בנייה עצמית, במסגרתו התווספו לבניין חניון תת קרקעי, מעלית, מרפסות שמש גדולות ו־3 דירות חדשות. את העבודות ביצע הקבלן ירון טיבט בתכנון פיינארק אדריכלים. את הדיירים ייצג לאורך התהליך עו"ד גיא צפריר.

 

מריוס נכט והבניין בתל אביב שבו רכש את הדופלקסים מריוס נכט והבניין בתל אביב שבו רכש את הדופלקסים צילום: אוראל כהן

 

 

לפני 12 שנה רכש נכט גם את בית שלוש ההיסטורי בשכונת נווה צדק, תמורת 16 מיליון דולר. מאז מצוי הבית בעבודות שיפוצים שטרם הסתיימו. נכט, שנמנה על אנשי העסקים העשירים בישראל, ייסד את חברת התוכנה צ'ק פוינט בשנות ה־90, יחד עם גיל שוויד ושלמה קרמר.

 

נכט ייסד את קרן אמון (aMoon) שמשקיעה בתחום הבריאות הדיגיטלית, המכשור הרפואי והביוטק. לפני חודשיים ולאחר הליך בדיקה של הפיקוח על הבנקים, אישר בנק ישראל את בקשתם של נכט ואיש העסקים אמנון שעשוע, להקמת בנק דיגיטלי ראשון בישראל. הבנק שיוקם יהיה נטול סניפים, ויתמקד במתן שירותי בנקאות למשקי בית, ובכלל זה העמדת אשראי, קבלת פיקדונות, ניהול חשבונות עו"ש, ומתן שירותי קנייה ומכירה של ניירות ערך.

 

מקבוצת מריוס נכט טרם נמסרה תגובה.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x