$
התחדשות עירונית

גינדי החזקות: "נתחרה על פרויקטים של מחיר למשתכן בכל הכוח"

לדברי אסף אדלר סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברה "למרות הביקורת, מחיר למשתכן הוא פרויקט מצוין שנתן לזוגות צעירים את היכולת לקנות דירה". החברה הציגה את הפרויקט שתקים בשכונת יד אליהו בת"א

שלומית צור 21:4130.10.19

"ללא צל של ספק, אם המדינה תמשיך להוציא מכרזים רלוונטיים מאושרים לבנייה מיידית גינדי החזקות תתחרה עליהם בכל הכוח". כך אמר היום (ד') אסף אדלר סמנכ"ל פיתוח עסקי בחברה בשיחה עם כלכליסט.

 

 

 

אדלר הוסיף כי "למרות הביקורת, מחיר למשתכן הוא פרויקט מצוין שנתן לזוגות צעירים את היכולת לקנות דירה". בשנת 2020 מתכננת החברה לרכוש קרקעות זמינות לבנייה של 2,000 יחידות דיור.

 

גינדי החזקות הציגה היום את הפרויקט שתקים בשכונת יד אליהו בתל אביב, על קרקע שרכשה החברה במרץ 2018 מעיריית תל אביב ב-408 מיליון שקל.

 

 

מימין: מנחם, אבי, ליטל, גיא ורועי גינדי. גינדי החזקות מימין: מנחם, אבי, ליטל, גיא ורועי גינדי. גינדי החזקות צילום: אלי דסה

 

הפרויקט יכלול שני מגדלים בני 30 קומות הכוללים 704 דירות 5-2 חדרים. בתחילת החודש רכשה מגוריט 55 דירות מתוך כלל הדירות בפרויקט ב-136 מיליון שקל, ואלה יהיו מיועדות להשכרה ארוכת טווח. זאת בנוסף ל-30 דירות המיועדות לדיור בר השגה בפרויקט שיושכרו גם לטווח ארוך על ידי עיריית תל אביב. בחברה מציינים כי מחיר דירת 2 חדרים בפרויקט יחל ב-1.79 מיליון שקל.

 

עוד דיווחו בגינדי החזקות כי בשנה החולפת מכרה החברה 1681 דירות, 900 מתוכן בשוק הפרטי, וכ-800 דירות במסגרת מחיר למשתכן.

 

החברה אף הודיעה כי לאחר תקופה שבה נמתחה כלפיה ביקורת מצד רוכשי דירות, החליטה להרחיב את מחלקת השירות לדיירים, שכעת פועלת כמחלקה פנימית של החברה, ולא כחברה חיצונית.

 

לאחרונה מכרה החברה את מתחם שרונה מרקט בתל אביב לחברות ביג ומגה אור תמורת 160 מיליון שקל. זאת לאחר 5 שנים שהחזיקה במתחם הקולינרי כנכס מניב אותו הקימה למרגלות פרויקט המגורים שרונה בתל אביב. מכירה זו היתה צפויה שכן ליבת פעילותה של גינדי החזקות היא בנייה למגורים. 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x