$
חדשות נדל

קבוצת רכישה של סופרין ווייס מימשה אופציה למגרש בפתח תקווה

על המגרש בן 3.5 דונם בקריית אריזה יוקם פרויקט שיכלול מגדל משרדים בן 27 קומות ו־40 אלף מ"ר עם שטחי מסחר בקומת הקרקע

שלומית צור 07:2717.10.19

קבוצת רכישה שאירגנו החברות סופרין ווייס מימשה אופציה לרכישת מגרש המיועד להקמת מגדל משרדים ברחוב בזל באזור התעשייה קריית אריה בפתח תקווה תמורת 65 מיליון שקל. את המגרש מכרו בעלי קרקע פרטיים.

 

 

 

על פי התב"ע המאושרת במקום, הפרויקט יוקם על מגרש בן 3.5 דונם, ויכלול מגדל משרדים בן 27 קומות ו־40 אלף מ"ר עם שטחי מסחר בקומת הקרקע. את הפרויקט, שייקרא "בזל פארק", תכנן משרד האדריכלים ברעלי לויצקי כסיף. המגרש ממוקם בסמוך לקניון אבנת, בית המשפט והפארק העירוני. על פי החברות, אומדן מחיר השיווק למ"ר עמד בממוצע על כ־7,800 שקל למ"ר ברוטו ברמת מעטפת, כאשר קבוצת הרכישה עמדה בזמן שהוקנה לה למימוש האופציה. עלות הקמת הפרויקט מוערכת ב־350 מיליון שקל.

 

הדמיית פרויקט בזל פארק בפ"ת הדמיית פרויקט בזל פארק בפ"ת הדמיה: evolve media

 

את קבוצות הרכישה מייצגים עורכי הדין אתי דולב וגפן אבקסיס ממשרד פישר בכר חן וול אוריון ושות' ועו"ד עידן שטרית ממשרד שטרית ושות'. את בעלי הקרקע ייצגו עורכי הדין עופר נועם וגיא נועם ממשרד ח. נועם ושות'.

 

לדברי צחי סופרין, מבעלי קבוצת סופרין: "בשנה האחרונה אנחנו עדים לביקושים ההולכים והגוברים לשטחי תעסוקה, משרדים ומסחר בגוש דן, ובפרט מחוץ לתל אביב, כאלטרנטיבה לאזורי התעסוקה הישנים או הוותיקים בעיר מחד והחדשים והיקרים יותר מאידך. הנגישות של פרויקט בזל פארק היא יוצאת דופן — הקרבה למחלף התקווה, שמוביל רכבים מכביש 5 לתוך העיר, והקרבה לתחנת הרכבת הקלה ותחנת רכבת ישראל — השפיעו רבות על קבלת ההחלטה של המצטרפים לפרויקט".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x