$
חדשות נדל

קבוצת לוינשטין תקים מתחם משרדים ומסחר במרכז באר שבע

החברה דיווחה כי זכתה במכרז של עיריית באר שבע להקמת 31 אלף מ"ר בהיקף מוערך של 250 מיליון שקל; העסקה תבוצע במתווה של קומבינציה עם העירייה

דותן לוי 15:0824.07.19

קבוצת לוינשטין זכתה במכרז של עיריית באר שבע לרכישת 2 מגרשים בשדרות שזר פינת כביש 60, בסמוך למגרש אסותא וקל אוטו. הקרקע מיועדת להקמת בנייני משרדים ומסחר בעיר במרכז העסקים הראשי (מע"ר), וכן מבנה ציבור אשר ישמש את העירייה. המגרשים משתרעים על שטח של כ-14.4 דונם בלב המע"ר, ומיועדים להקמת מבנים בשטח של כ-31 אלף מ"ר.

 

 

העסקה מבוצעת במתווה של עסקת קומבינציה, במסגרתה לוינשטין לא תשלם עבור הקרקע אך תספק שירותי בנייה לעירייה, ותקים עבורה משרדים וחנייה בשטח של כ-5,100

מ"ר (בנוסף ל-31 אלף מ"ר).

 

באר שבע באר שבע צילום: לשכת דובר עיריית באר שבע

 

בשלב זה לא ידוע עדיין האם הפרויקט יבנה בבניין אחד ואז שטחי העירייה יהיו חלק ממנו, או לחילופין בשני בניינים ואז ייתכן ששטחי העירייה יבנו בבניין נפרד. אפשרות אחת היא בנייה של בניין אחד בגובה 24 קומות, ואפשרות נוספת היא הקמת בניין של 19 קומות ולצידו בניין נפרד למשרדי העירייה. היקף הפרויקט מוערך בכ-250 מיליון שקל.

 

מדובר בנכס השלישי בו מחזיקה הקבוצה במתחם העסקים בבאר שבע - בבעלותה כיום בניין המשרדים והמסחר לב הסיטי, ומתחם בית סולוג. כמו כן, החברה מחזיקה בנכסי מסחר ומשרדים רבים ברחבי הארץ כשרק לאחרונה דווח כי הקבוצה רכשה מחברת טבע את מתחם טבע טבליות בהר חוצבים בירושלים תמורת 171 מיליון שקל.

 

לדברי שאול לוטן, מנכ"ל קבוצת לוינשטין: "אנו שמחים עם הזכייה במכרז הנוסף המביא גיוון לסל המוצרים של קבוצת לוינשטין כאסטרטגיה עסקית. אנו מאמינים כי באר שבע תמשיך להתפתח ותהפוך לעיר מטרופולינית המתוכננת לשרת אוכלוסייה של למעלה ממיליון איש. העיר בשנים האחרונות נמצאת בתנופת פיתוח שבאה לידי ביטוי בקריית הבוטיק ובסייבר שהוקמו, המעבר של קריית התקשוב של צה"ל ועוד".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x