$
חדשות נדל

מיינדספייס תשכור 6,000 מ"ר במגדל שיוקם בפארק אינפיניטי בצומת רעננה

אמדוקס צפויה לעזוב את המתחם שהיא מאכלסת כיום ברעננה, הוא יעבור מתיחת פנים ויתווספו לו שטחי משרדים; מייינדספייס תשכור שלוש קומות ראשונות במגדל שיוקם ותשלם כ-55 מיליון שקל על פני תקופה של 10 שנים

דותן לוי 17:2520.06.19

חברת מיינדספייס היא השוכרת הראשונה שדיווחה כי תיכנס לפארק אינפיניטי החדש שצפוי לקום בצומת רעננה כתוספת זכויות למתחם הקיים שבו שוכנת חברת אמדוקס. מיינדספיס שכרה 6,000 מ"ר במגדל שיוקם במתחם וצפוי להתאכלס בשנת 2022. חברת חללי העבודה שכרה את 3 הקומות הראשונות לתקופה של 10 שנים והיא צפויה לשלם דמי שכירות של כ-55 מיליון שקל, המשקפים דמי שכירות חודשית (עבור רמת מעטפת) של כ-76 שקל למ"ר.

  

  

בתחילת החודש דיווחו החברות ריט 1 וס.ע.ן זהב כי החלו בהקמת פארק הייטק שישתרע על פני 55 דונם על בסיס המתחם הקיים שבו שוכנת כיום אמדוקס. הפארק יכלול כ-350 אלף מ"ר של משרדים ובנייתו מורכבת ממספר שלבים: בשלב הראשון יוקם מגדל בן 30 קומות ובשטח של 58 אלף מ"ר (בכל קומה ייבנו 1,900–2,100 מ"ר), ובמקביל יבנו בפארק כ-10 אלף מ"ר נוספים הכוללים מסחר, פנאי ובילוי. השלב הזה צפוי להסתיים בסוף שנת 2022 עם מעבר אמדוקס, אשר כאמור מאכלסת את עיקר המתחם הקיים. החלק השני של הפארק שמשמש כיום כקמפוס אמדוקס ישופץ ויהפוך ל"קמפוס אינפיניטי" המורכב מ-4 בניינים, בני 10 קומות, שכל אחד מהם יכלול שטח של 10 אלף מ"ר ובניין שיקרא פלאזה אינפיניטי אשר יכלול 50 אלף מ"ר נוספים.

 

מיינדספייס מיינדספייס צילום: מיינדספייס

 

 

עבור מיינדספייס מדובר בהתרחבות שניה של רשת חללי העבודה בישראל בחודש האחרון, לאחר ההודעה על פתיחת הסניף בבורסה ברמת גן. הסניף, ישתרע על פני שלוש קומות ו-6000 מ"ר.

 

דן זכאי, מייסד שותף ומנכ"ל מיינדספייס אמר, "לאחר שנים של עבודה קשה בארץ ובאירופה, אני שמח שמיינדספייס במצב בו אנחנו יכולים להסתכל קדימה ולחשוב במונחים של תוכניות ארוכות טווח כמו הפרויקט הזה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x