חדשות נדל"ן

WeWork תפתח מתחם עבודה ראשון בפתח תקווה

המתחם יוקם על בסיס מבנה נטוש בעלות אמפא בקרית אריה, הוא ישתרע על שטח של 15 אלף מ"ר ויציע 3,000 מקומות עבודה; חלק גדול מהמתחם יוצע לתאגידים

דותן לוי 19:0426.05.19

רשת מתחמי העבודה WeWork תפתח מתחם עבודה ראשון בפתח תקווה ובשיתוף פעולה עם העירייה. מדובר במתחם הראשון של החברה בעיר והשני בגודלו בארץ. הוא יוקם באזור התעשיה קריית אריה על בסיס מבנה נטוש שנמצא בבעלות חברת אמפא שלה שיתוף פעולה מתמשך עם החברה. המבנה משתרע על שטח של 15 אלף מ"ר בבניין של 6 קומות, ויציע כ-3,000 עמדות עבודה בגדלים שונים, החל משולחן ייעודי ב-open space ועד למשרדים פרטיים ומרווחים. לפי החברה המתחם ייפתח בשנת 2020 וחלק גדול ממנו ישווק לתאגידים.

 

 

 

מדובר בבניין אשר הוקם בשנות ה-80 וממוקם על כביש 4. הבניין נותר נטוש במהלך השנים השנים האחרונות, וכעת הוחלט לחדש אותו. הבניין יציע לחבריו שירותי הסעדה בקומת הקרקע, פינות גן, שטחי מסחר וחנויות וכן גג שישמש גם לארועים.

 

מתחם העבודה WeWork  בפתח תקווה מתחם העבודה WeWork בפתח תקווה הדמיה: אמפא

 

 

בנג'י זינגר, מנכ"ל WeWork ישראל: "פתח תקוה ידועה כאחת הערים המובילות באזורי תעשייה דינמיים, עם צמיחה מתמדת בתחום הנדל"ן למשרדים, ואנו בטוחים כי נוכחותה של WeWork בעיר תמשוך חברות ועסקים נוספים לאזור. לאחר תקופת שיפוץ קצרה, המבנה שהיה ישן ומוזנח יעבור טרנספורמציה אדירה, ויהפוך לבניין מרשים, בעל ארכיטקטורה טרנדית ואלגנטית, 3 קומות חדשות וגג גדול ומטופח עם פינות ישיבה, ממנו נשקפת העיר. מבחינתינו זהו צעד ראשון מני רבים, ואנו שואפים לשתף פעולה עם עיריית פתח תקוה לקידום פרויקטים מוצלחים נוספים."

 

לאחר אישור הפרויקט, אמר ראש העיר פתח תקוה, רמי גרינברג: "אני שמח שכחלק מהפעילות הנמרצת מאז כניסתי לתפקיד לשנות את פני העיר, לחדשה ולקדמה, גם את אזור התעשייה קריית אריה אנו לוקחים ומשנים והופכים לפארק הייטק מתקדם, שיספק מאות מקומות עבודה לתושבי העיר ויהווה מופת ודוגמא. אני באופן אישי נפגשתי עם היזמים ועם ראשי חברות אמפא ו-WeWork ואמשיך לדאוג שפרויקטים מסוג זה יקומו בעיר, לרווחת התושבים ולמען חיזוק העיר והעסקים בה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x