$
חדשות נדל"ן

בלעדי לכלכליסט

ת"א, יא חביבי: עומר אדם קנה דירה בכיכר המדינה ב-15 מיליון שקל

הזמר רכש מידי יורשים של בעלי קרקע במתחם זכויות לדירה בשטח של 200 מ"ר. בפרויקט יוקמו 3 מגדלים בני 40 קומות כל אחד שיכללו כ-450 יחידות דיור

גולן חזני 16:1522.05.19
הזמר עומר אדם מבצע עסקה מהותית ראשונה בקריירה. ל"כלכליסט" נודע כי אדם רכש זכויות לדירה ב-15 מיליון שקל באחד המגדלים (מגדל 2) בכיכר המדינה. מדובר בדירה בשטח של 200 מ"ר והיא נמצאת בקומה גבוהה.

 

 

 

 

עומר אדם עומר אדם הדמיה: 3DVISION הדמיות ממוחשבות, משה נחומוביץ

 

אדם רכש למעשה זכויות לדירה מידי שני יורשים של בעלי הקרקע המקוריים, והיא העסקה הראשונה שבה בעל קרקע מוכר דירה לגורם חיצוני.

 

בדצמבר האחרון נתנה הוועדה המקומית לתכנון ובנייה בתל אביב־יפו היתר חפירה ודיפון לפרויקט הענק בכיכר המדינה, אחד האזורים היקרים והמבוקשים בעיר.

 

 

הדמיית המגדלים בכיכר המדינה הדמיית המגדלים בכיכר המדינה צילום: יח"צ

 

בפרויקט אמורים להיבנות 3 מגדלים בני 40 קומות שיכללו כ-450 יחידות דיור. ההיתר הוא שלב ראשון בביצוע הפרויקט ואחריו יינתן היתר בנייה שיאפשר לראשונה מזה עשרות שנים את פיתוח האזור, בהיקף ביצוע מוערך של כמיליארד שקל. לצד המגדלים יוקמו מבנה ציבורי בגובה 10 קומות, שטחי חניות ואגם מלאכותי.

 

בשנים האחרונות ניהלו בעלי הקרקע בכיכר המדינה משא ומתן עם עיריית תל אביב, במסגרתו נחתם הסכם פיתוח שקובע כי שני הצדדים יממנו את עלויות הפיתוח על פי חלקם היחסי בבעלות על הקרקע, ועל בעלי הקרקע תוטל האחריות לביצוע הפרויקט באמצעות קבלן ביצוע.

 

המחיר שמשלם אדם כולל הן את הקרקע והן את שירותי הבנייה. מדובר במחיר נמוך יחסית שכן במגדל בית ליסין הסמוך נמכרה בדצמבר דירה בשטח של כ-450 מ"ר במחיר של 85 אלף שקל למ"ר, כשהרוכש, תושב חוץ, השקיע 15 אלף שקל נוספים בדירה לכל מ"ר.

 

את העסקה ביצע משרד עורכי דין דפנה חצור.

 

עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של עומר אדם, מסר: "אין תגובה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x