$
חדשות נדל

ברדוגו גרופ תבנה פרויקט חדש בשטח של 1.7 דונם ליד קניון רחובות

הפרויקט "RE NE" יכיל 30 יחידות דיור ב-9 קומות. החברה רכשה את הקרקע תמורת כ-20 מיליון שקל וצפוייה להשקיע כ-50 מיליון. בפרויקט דירות רחבות ידיים של 3 עד 5 חדרים וארבעה דופלקסים עם בריכה וגינה

בילי פרנקל 14:4721.01.19

חברת ברדוגו גרופ רכשה מגרש בן 1.7 דונם במרכז רחובות, במטרה להקים עליו בניין בן 9 קומות עם 30 יחידות דיור, כך נודע ל"כלכליסט".

 

בחברה צופים כי היתר הבנייה יתקבל בקרוב ויתחילו לעבוד על הבניין בעוד כארבעה חודשים. מדובר בפרויקט בשם "RE NE" המתוכנן לקום ברחוב טלר 10, צמוד לקניון רחובות, על מגרש שקיים עליו צמוד קרקע ישן. החברה רכשה את הקרקע מבעלים פרטיים בעסקת מזומן, תמורת כ-20 מיליון שקל. סך ההשקעה בפרויקט צפויה להסתכם בכ-50 מיליון שקל.

 

הדמייה של הפרוייקט מבפנים הדמייה של הפרוייקט מבפנים הדמיה: פיבוט סטודיו

 

הפרויקט עתיד לכלול דירות רחבות ידיים של 3 עד 5 חדרים ודירות מיוחדות. בין השאר יכלול דירות 3 חדרים בשטח של 75 מ״ר ובהן גם יש מרפסת בשטח 15 מ"ר, במחיר שיתחיל ב-1.64 מיליון שקל, וכן דירות גן עם בריכת שחייה בשטח של 240 מ״ר בנוי, כאשר הגינה תבנה בשטח של 95 מ"ר, במחיר של החל מ-4.2 מיליון שקל.

 

בנוסף, יכלול הפרויקט ארבעה דופלקסים עם בריכה, כאשר הקומה העליונה תכלול יחידת אירוח עם סלון, מטבח ומרפסת עם בריכה, וקומה תחתונה שתכלול בין 4 ל-8 חדרים, מקלחות וחדרי שירותים. שטחם ינוע בין 157 ל-221 מ"ר בנוי ועוד 75 מ"ר מרפסות, ומחירם יתחיל ב-3.4 מיליון שקל. התכנון בוצע על ידי משרד אדריכלים בהר מוסקוביץ'.

 

בחברה מסרו, כי לרוכשים בפרויקט יינתן ליווי בנקאי מלא בכל שלביו, כולל ערבות בנקאית לפי חוק מכר דירות. עוד ציינו, כי לאורך השנים היו לא מעט ניסיונות להביא להשבחת הקרקע ובניית פרויקט מגורים במקום, עד שלאחרונה הצליחו להגיע להסדר עם היורשים במסגרת הליך פרוק –שיתוף והתכנון יצא לדרך.

 

לדברי בעל החברה, היזם ליאור ברדוגו, "תוך כדי הליך התכנון והרכישה, למדנו כי קיים ביקוש למגורים במרכז העיר הן מצד קהל צעיר ומשפחות והן מצד קהל בוגר יותר המחפש סביבת מגורים נוחה ומעוניין להתגורר בבניין חדיש ועכשווי. בסביבת הפרויקט מגוון שירותים קהילתיים נגישים, החל מחנויות ובתי עסק, דרך מרפאות, מרכזי חינוך וכדומה".

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x