$
חדשות נדל

אופציה ב־152 מיליון שקל למגרש בצפון ת"א

החברות סופרין ווייס קיבלו את האופציה כחלק מארגון קבוצת רכישה לבניית מגדל בנאות אפקה

דותן לוי 08:3710.01.19

קבוצות היזמות סופרין ווייס מארגנות קבוצת רכישה לקרקע בשכונת נאות אפקה בצפון תל אביב, כך נודע ל"כלכליסט". הקרקע משתרעת על שטח של 3.5 דונם ברחוב קהילת סלוניקי פינת מבצע קדש, בסמוך למתחם שעד לא מזמן שימש את כיתן סנטר. הקרקע היא החלק האחרון של מתחם קאנטרי נאות אפקה, שעומד ריק כבר שנים ארוכות.

  

 

הדמיית הפרויקט. השיווק לחברי הקבוצה ייעשה לפי 33 אלף שקל למ"ר הדמיית הפרויקט. השיווק לחברי הקבוצה ייעשה לפי 33 אלף שקל למ"ר הדמיה: 3 DIVISION

 

 

שתי הקבוצות חתמו עם בעלי הקרקע על הסכם אופציה בן עשרה חודשים לרכישה ב־152 מיליון שקל. עלות הקמת הפרויקט, קרקע ובנייה, מוערכת ב־330 מיליון שקל. למגרש יש תב"ע מאושרת להקמת מגדל מגורים, ובכוונת הקבוצות להקים מגדל בן 17 קומות שיכלול 68 דירות בתמהיל דירות של 4 ו־5 חדרים וכן דירות גן ופנטהאוזים. על פי הערכות, שיווק הדירות לחברי הקבוצה ייעשה לפי מחיר של 33 אלף שקל למ"ר, נמוך בכ־20%-15% מהמחיר שבו נסגרו עסקאות באזור. את הפרויקט יתכנן האדריכל אורי זרובבל.

 

בשנים האחרונות עיקר פעילותן של שתי הקבוצות היה בתחום קבוצות הרכישה למשרדים, ובמקביל קידמו מספר מצומצם של פרויקטים למגורים, בעיקר בתחום ההתחדשות העירונית. צחי סופרין, מנכ"ל קבוצת סופרין: "כמי שגדל בנאות אפקה ומכיר היטב את השכונה, אני יודע שהאוכלוסייה שמגיעה לכאן היא מאוד חזקה, ולמגרש יש פוטנציאל גדול. קהל המתעניינים באזור מתאפיין במשפחות צעירות שגדלו בסביבה ומעוניינות להישאר בקרבת ההורים, וכן במשפרי דיור שהחליטו לעבור מצמוד קרקע בן מספר קומות לדירה גדולה הבנויה במפלס אחד", אמר סופרין.

 

לדברי רוני וייס, יו"ר קבוצת וייס, קיים פער בין ההיצע הנמוך באזור לבין הביקושים הקשיחים מה שצפוי להוביל למימוש מהיר של האופציה: "מדובר באחד האזורים המבוקשים ביותר בתל אביב, וזוהי אחת מעתודות הקרקע האחרונות בשכונה וסביבתה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x