$
חדשות נדל"ן

כפי שנחשף ב"כלכליסט": בזק תעזוב את עזריאלי ת"א לטובת עזריאלי חולון

קבוצת עזריאלי הודיעה כי חתמה על הסכם שכירות עם חברת בזק להשכרת 19.5 אלף מ"ר בפרויקט "עזריאלי המנור" בחולון; היקף ההסכם מוערך ב-190 מיליון שקל לתקופה של 10 שנים

דותן לוי 15:0531.12.18

בהמשך לחשיפת "כלכליסט", חברת עזריאלי דיווחה היום (ב') כי השכירה 19.5 אלף מ"ר בפרויקט "עזריאלי המנור" בחולון לחברת בזק. מדובר באחת מעסקאות השכירות הגדולות ביותר שנעשו בעיר חולון, ובזק צפויה לשכור 75% מכלל הפרויקט המשתרע על שטח של 26 אלף מ"ר.

 

 

 

פרויקט עזריאלי המנור מתוכנן על ידי האדריכל גידי בר אוריין, וכולל בנוסף לשטחי המשרדים גם כ-2,000 מ"ר של שטחי מסחר, על קרקע בשטח של כ-6.2 דונם. היקף העסקה, שנחתמה לתקופה של 10 שנים עם אופציות להארכה, עומד על למעלה מ-190 מיליון שקל.

 

היתר הבנייה לפרויקט התקבל בחודש ספטמבר האחרון, והקבוצה נמצאת כיום לקראת גמר עבודות שלד החניונים ותחילת עבודות שלד בניין המשרדים. עלות הבנייה המשוערת צפויה להסתכם בכ-220-240 מיליון שקל. מועד הסיום המשוער של הפרויקט צפוי להיות במחצית השנייה של שנת 2020, כאשר בזק צפויה לאכלס את הבניין בתחילת שנת 2021.  

 

מגדלי עזריאלי בת"א מגדלי עזריאלי בת"א

 

 

המעבר של בזק לפרויקט עזריאלי המנור צפוי לפנות 17 קומות במגדל עזריאלי המשולש במרכז עזריאלי בתל אביב. בזק, שמשרדיה ממוקמים במגדל מזה 20 שנה, משלמת עבור שטח זה דמי שכירות הנמוכים בעשרות אחוזים מהמחיר הממוצע במגדלי עזריאלי כיום, העומדים על כ-120 ש"ח למ"ר. פינוי השטח של בזק במגדל המשולש במגדלי עזריאלי בתל-אביב, יאפשר לקבוצת עזריאלי להציע לשוכרים פוטנציאלים קרוב ל-25,000 אלף מ"ר, עם לובי נפרד ולפי עזריאלי שטח המשרדים זוכה כבר כיום לעניין רב בקרב שוכרים פוטנציאלים.

 

אייל חנקין, מנכ"ל קבוצת עזריאלי: "אחרי 20 שנה חברת בזק, דייר העוגן הראשון והגדול בפרויקט עזריאלי תל אביב, תמשיך להוות דייר עוגן בפרויקט חדש שלנו בחולון. זה מעיד על האמון שבזק נותנת בקבוצת עזריאלי ועל הניסיון והקשר הטוב הקיים בין הצדדים. המעבר של חברה כה גדולה לחולון מצביע על כך שהעיר ממשיכה להוות אבן שואבת למגוון רחב של חברות מובילות. השטח הייחודי שמפנה בזק במרכז עזריאלי בתל אביב, מהווה שילוב נדיר של גודל ומיקום, וכבר יוצר עניין בקרב חברות גדולות נוספות".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x