$
חדשות נדל"ן

חברת לוינשטין נבחרה לפרויקט פינוי בינוי בנווה שרת בת"א

במסגרת הפרויקט יהרסו 173 יח"ד ויבנו 450 יח"ד חדשות; מחירי הדירות החדשות ישווקו במחיר של 26 אלף שקל ומעלה

דותן לוי 11:1018.12.18

בעלי דירות בשכונת נווה שרת בתל אביב בחרו בקבוצת לוינשטין לבצע פרויקט פינוי בינוי במתחם המגורים שברחוב אדירים 2-10 וברחוב רמה 7-19 הכולל כ-450 יחידות דיור חדשות, כך נודע ל"כלכליסט".

 

במסגרת הפרויקט, שמשתרע על 11 דונם, צפויים להיהרס 2 בנייני רכבת ארוכים בני 4 קומות הכוללים 139 יחידות דיור ישנות וכן בניין מגורים נוסף בן 8 קומות הכולל 34 יחידות דיור ישנות. במקומם תקים לוינשטין 2 בניינים חדשים בני 25-27 קומות הכוללים כ-172 יחידות דיור חדשות בכל בניין, ועוד 2 בניינים בני 8-10 קומות הכוללים כ-40 יחידות דיור חדשות, ובסך הכל כאמור – 450 יח"ד חדשות אשר יוקמו ביחס של 1:2.6 (2.6 דירות חדשות על כל דירה ישנה שנהרסת). כמו כן בהתאם לדרישת העירייה תקים לוינשטין קומת מסחר בשטח של כ- 700 מ"ר וכן, פארק ציבורי באמצע מתחם המגורים.

 

 

 

במסגרת הפרויקט, העירייה תפקיע מהשטח כ 2 דונם ליצירת כביש המשך לרחוב אלמגור, על מנת לפתור את בעיות התנועה בשכונה, ותקבל דונם וחצי לבניית מבנה ציבור לטובת דיירי השכונה. הדירות יהיו בנות 2 עד 5 חדרים והן ישווקו במחירים שיתחילו מ- 26 אלף שקל למ"ר.

 

הדמיה. פרויקט התחדשות עירונית של לוינשטין בנווה שרת הדמיה. פרויקט התחדשות עירונית של לוינשטין בנווה שרת הדמייה: יח"צ

 

הפרויקט, תוכנן על ידי משרד האדריכלים מן שנער אדריכלים, ויתבצע על פי תב"ע בסמכות ועדה מחוזית שמקודמת על ידי לוינשטין בשיתוף פעולה עם עיריית תל אביב. בימים אלו התב"ע נמצאת לפני ועדה מקומית אחרי שעברה את פורום מהנדס העיר. התמורה לבעלי הזכויות במתחם תהיה תוספת מטרים לכל דירה, מרפסת שמש, חניה תת קרקעית ומחסן.

 

תהליך בחירתה של קבוצת לוינשטין כיזמית הפרויקט נעשה על ידי הדיירים, לאחר שגברה על חברות יזמיות מתחרות. עד כה רוב בעלי הדירות חתמו מולה על הסכם לביצוע הפרויקט.

 

שכונת נווה שרת ממוקמת בצפון מזרח תל אביב, בסמוך לקריית עתידים. השכונה גובלת בצפונה ברצועת הנופש של רמת השרון, ובשכונת צהלה, ונהנית משטחים פתוחים ונגישות תחבורתית אל כביש 4 וכביש 5 וכן אל מרכז תל אביב רמת גן ובני ברק.

 

אמיר לוטן מנהל מחלקת התחדשות עירונית בקבוצת משולם לוינשטין מקימת הפרויקט, ציין בהקשר זה כי "אזור צפון מזרח העיר נחשוב לאזור מצוין להתחדשות עירונית שכן ניתן לבצע הריסה ובנייה מחדש, מה שהפך את הפרויקט לאטרקטיבי לביצוע הליך התחדשות עירונית. אם נוסיף על זה גם את המחירים באזור, יש לנו עסקה מצוינת לשני הצדדים. נווה שרת היא דוגמא טובה איך פרויקט התחדשות עירונית משנה שכונה מקצה לקצה. לפני עשר שנים דירות ישנות בשכונה נמכרו במאות אלפי שקלים בודדים. כיום דירת 4 חדרים חדשה חצתה מזמן את רף ה- 3 מיליון שקל. האוכלוסייה שמגיעה להתגורר היא של זוגות צעירים המבקשים לגור בתל אביב, משפרי דיור מכל גוש דן ומצמצמי דיור".

 

עוה"ד אורן ארדמן וחן גרינס ממשרד שטיינמץ, הרינג, גורמן ושות, מייצגים את חברת לוינשטיין.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x