$
חדשות נדל

אלמה הסינית שכרה 11 אלף מ"ר בפארק קיסריה

החברה שנמצאת בשליטת פוסן הסינית שכרה בניין שלם בתמורה לכ-6.3 מיליון שקל בשנה

דותן לוי 17:0209.12.18

חברת אלמה, חברה בת של Sisram Medical, שבשליטת Fosun Pharma הסינית, שכרה בניין בשטח 11 אלף מ"ר בקמפוס גרניט בחלקו הצפוני של פארק התעשייה והעסקים של קיסריה. העסקה נחתמה לתקופה של עשר שנים וכוללת אופציה להארכת תקופת השכירות בעשר שנים נוספות. על פי הערכות, מחיר השכירות יעמוד על כ-48 שקל למ"ר בדומה לדמי השכירות באזור זה. בהתאם להערכה זו, גובה דמי השכירות השנתיים שתשלם אלמה יעמדו על כ-6.3 מיליון שקל.

 

אלמה היא אחת מחמש החברות המובילות בעולם בתחום המכשור, המבוסס על אנרגיה לתעשיית הרפואה האסתטית בסין. החברה הרחיבה בשנים האחרונות את פעילותה בתחום הפיתוח והייצור בישראל, והמעבר לבניין החדש יאחד את כלל הפעילויות שלה בארץ במבנה אחד.

 

 קמפוס גרניט קמפוס גרניט הדמיה: טרימדיה

 

 

קמפוס גרניט הוא מתחם חדש שנבנה בימים אלה על ידי החברה לנכסי קיסריה בהשקעה של 150 מיליון שקל. לדברי מיכאל כרסנטי, מנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה והחברה לנכסי קיסריה בית אלמה בקמפוס גרניט הוא בניין אחד מתוך קומפלקס של שלושה מבנים בני 4 קומות, בשטח כולל של 30,000 מ"ר. הקמפוס שתוכנן על ידי משרד פלסנר אדריכלים, יכלול פרט לשלושת המבנים גם פארק ירוק עם אגם מלאכותי, ואמפיתיאטרון. הקמפוס מוקם בחלקו הצפוני של פארק התעשייה, במרחק של כ- 300 מטר מתחנת הרכבת.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x