$
חדשות נדל"ן

איילון אחזקות רכשה מבנה משרדים ומגרש סמוך בפתח תקוה ב-51.5 מיליון שקל

החברה דיווחה על רכישת 85% מהזכויות של בית גרניט באזור התעשייה קריית אריה. הבניין כולל 7 קומות. איילון מצפה כי הבניין יניב לה תשואה שנתית של 7% החל מהשנה השנייה

ענת דניאלי 13:3803.12.18
איילון אחזקות דיווחה היום (ב') על רכישת 85.5% מהזכויות של בית גרניט באזור התעשייה קריית אריה בפתח תקווה ומגרש שנמצא בסמוך לו עם זכויות בנייה להקמת מבנה דומה, תמורת 51.5 מיליון שקל מחברת מ.א. משכנות.

 

הבניין הנרכש כולל 7 קומות עיליות כולל קומת הקרקע בשטח של כ-7,000 מ"ר, אשר מושכרות ברובן למשרדים ולחברות הייטק, ועל פי החברה באוקטובר 2018 נרשם שיעור תפוסה של כ-88.5% במשרדים. בשתי הקומות התחתונות ישנו חניון בשטח 2,758 מ"ר. מהחברה נמסר כי היא מצפה שהבניין יניב לה תשואה שנתית שעשויה להגיע לכ-7% החל מהשנה השנייה.

 

הזכויות במבנה בית גרניט בקומה הרביעית לא נרכשו במסגרת העסקה, והינם בבעלות חברת קונסיסט ירושלים השקעות מחשבים. המבנה והמגרש כאמור שוכנים במפגש הרחובות גרניט-אמבר, בסמיכות לתחנת הרכבת קריית אריה בפתח תקוה.

 

 

 

 

בית גרניט בית גרניט

 

מהחברה הוסיפו כי לפני כשלושה חודשים רכשה החברה 80% מהזכויות ב"בית דרום אפריקה" שבמתחם הבורסה ברמת גן, הנמצא ברחוב מנחם בגין 12 פינת רחוב הרקון 1, תמורת 45.5 מיליון שקל. הבניין כולל 6 קומות עיליות בשטח 4,235 מ"ר, שמושכרות רובן למשרדים, למעט קומת הקרקע המשמשת ברובה למסחר. בנוסף, כולל הבניין שלוש קומות תחתונות המשמשות כחניון בשטח 3,868.

 

שלמה גרופמן, יו"ר דירקטוריון איילון אחזקות מציין כי: "אנחנו ממשיכים בפעילות נמרצת של הרחבת פעילות החברה מעבר לאחזקותיה באיילון ביטוח, ע"י רכישת נכסי נדל"ן מניבים שצפויים להגדיל את רווחי החברה. זוהי עסקה נוספת מוצלחת מאוד עבור החברה, ואנחנו כמובן מתכננים לפעול ללא לאות לניצול מיטבי של הזכויות שרכשנו במסגרת העסקה גם במגרש הסמוך לבניין, לרבות קבלת כל האישורים הדרושים לכך. אנו מתכננים גם במהלך 2019 להמשיך ולהעצים את קווי הפעולה האסטרטגיים הללו".

 

את "איילון אחזקות" ייצגו בעסקה עו"ד דור שחם ועו"ד אושרי ימין ממשרד המבורגר עברון.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x