$
חדשות נדל"ן

שביל אופניים חדש באורך 3.5 ק"מ ייחנך בת"א

מדובר בחלק מפרוייקט של העירייה, במסגרתו תרושת העיר בשבילי אופניים באורך כולל של 110 ק"מ. נקודת היציאה של השביל בשדרות רוקח, נקודת הסיום ברחוב דבורה הנביאה. ייקרא על שמו של הפילנתרופ היהודי-קנדי, סילבן אדמס, שהשתתף במימון הקמתו

נמרוד בוסו 14:5129.11.18
עיריית תל אביב-יפו צפויה לחנוך ביום א' הקרוב שביל אופניים חדש באורך של 3.5 ק"מ, אשר אמור להיות השלב הראשון של פרוייקט שאפתני במסגרתו תרושת העיר ברשת של שבילי אופניים באורך כולל של 110 ק"מ. נקודת היציאה של השביל בשדרות רוקח, הוא מוביל אל אזור התעסוקה של רמת החייל ומסתיים ברחוב דבורה הנביאה. במימון הקמת השביל, שעלותו הכוללת 7 מיליון שקל, השתתף הפילנתרופ היהודי-קנדי סילבן אדמס, והשביל ייקרא על שמו.

 

 

 

 

על פי תוכנית העירייה, בחמש השנים הקרובות תוקם רשת שבילים אשר "יובילו את הבאים מהערים הסובבות, קרי חולון, בת ים, רמת גן ובני ברק, לתוך תל אביב, באופן שיקל על עומסי התנועה ויאפשר לציבור להגיע למקומות העבודה באמצעות אופניים ובשבילים בטיחותיים במיוחד, המייצרים חציצה בין הולכי הרגל לבין רוכבים".

   

מסלול שביל האופניים החדש מסלול שביל האופניים החדש

 

 

עוד מסרה העירייה, כי הקמת השביל ארכה כשנה, וכי המימון עבור הפרויקט גויס על ידי קק"ל ואדמס. "עבודות ההקמה כללו את הריסת הקיר הישן שהקיף את איצטדיון האתלטיקה והרחקתו של הקיר ב-2.5 מטרים צפונה, עבודת נטיעות, עבודות גיזום לכל אורך השביל, תימוך תעלת הניקוז, הוספת עמודי תאורה, שיקום הקיר של המימדיון, שיקום מדשאות ושיקום צמחיה - כל זאת במטרה לשמור על בטיחותם של הרוכבים והמשתמשים בדרך".

 

הטקס ייערך במעמד ראש העירייה רון חולדאי, מנכ"ל קק"ל קנדה לאנס דיוויס, סילבן אדמס ורוכבי ה-"Israeli Cycling Academy", שייצגו את ישראל במירוץ ה"ג'ירו ד'איטליה" בחודש מאי האחרון.
בטל שלח
    לכל התגובות
    x