$
חדשות נדל

קבוצות וייס וסופרין מימשו את האופציה לרכישת קרקע בהוד השרון

הקרקע נמצאת באזור התעסוקה של נווה נאמן ומיועדת להקמת 2 מגדלי משרדים בשטח 30 אלף מ"ר; הקרקע נרכשה באמצעות קבוצת רכישה בכ-60 מיליון שקל

דותן לוי 13:0029.11.18

קבוצת סופרין וקבוצת וייס מימשו אופציה לרכישת מגרש בן כ-10 דונם ברחוב החרש שבאזור התעסוקה נווה נאמן שבהוד השרון תמורת 60 מיליון שקל.

 

 

 

האופציה ניתנה לשתי הקבוצות במסגרת הסכם שחתמו עם בעלי הקרקע על מנת לגבש קבוצת רכישה שתקים על הקרקע פרויקט שכולל 2 מגדלי משרדים ומסחר בשטח של 30 אלף מ"ר ובעלות כוללת של כ-320 מיליון שקל.

 

על פי החברות, אומדן מחיר השיווק למ"ר עמד בממוצע על כ- 8,750 שקל למ"ר ברוטו ברמת מעטפת, הנחה של כ-25% ממחיר השוק באזור. על הקרקע נמצא כיום מבנה ריק ששימש בעבר כבית אבות – נווה השרון. קבוצת הרכישה תקים במקום המבנה הקיים, את פרויקטMILESTONE שני מגדלי משרדים ומסחר בני כ 10 קומות כל אחד.

  

הדמיית הפרויקט הדמיית הפרויקט הדמיה: איוולב מדיה

 

אזור התעסוקה נווה נאמן בהוד השרון משתרע על שטח של כ-296 דונם ונמצא בסמוך לחיבור של העיר עם כביש 5 (צומת ירקון) וקניון שרונים של חצי חינם ובמרחק של 4 דקות נסיעה מכביש 531. אשטרום נכסים מחזיקה ב-3 בנייני משרדים במתחם ובהם כ-72 אלף מ"ר המושכרים במלואם לחברות הייטק וביו-טק.

 

בין החברות המובילות המאכלסות את אזור התעסוקה ניתן למצוא את - אלוט תקשורת, AMY TECHNOLOGIES Qualcomm,Matrix , MSD, Baye ועוד. ממערב ומדרום לאיזור התעסוקה מתוכנן פארק ענק בהיקף של מאות דונמים שיחובר לפרק הירקון ובו האגם האקולוגי הגדול והמרשים בישראל שבימים אלה מושלמת הקמתו.

 

על התכנון האדריכלי הופקד משרד אדריכלים ברעלי לויצקי כסיף. את קבוצת הרכישה ייצגו עוה״ד אתי דולב, גפן אבקסיס וטל ואקנין ממשרד פישר בכר וול אוריון ושות׳, את המוכרים ייצגו עוה״ד אשר רבינוביץ׳ ונטלי זייברט.

 

צחי סופרין, מנכ"ל קבוצת סופרין: "המתחם הוא אחד מאזורי התעסוקה ההומוגניים החדשים שהתפתחו לאחרונה מחוץ לתל אביב. אזורים דומים מתפתחים בפתח תקווה, כפר סבא, בני ברק, וגבעתיים ומהווים אלטרנטיבה נוספת למשקיעים ולמשתמשי קצה, לאזורי התעסוקה המסורתיים בתל אביב, אך במחירים נמוכים יותר ובקרבת הבית שלהם".

 

רוני וייס, יו"ר קבוצת וייס: "החלטנו להשקיע בהוד השרון מאחר וזהו אחד ממקומות התעסוקה בעלי הביקוש הגבוה ביותר כיום מחוץ לתל אביב לשטחי משרדים. ראייה לביקוש הגדול היא שהמשרדים שאנו שיווקנו היו האומדן הנמוך בכ- 25% ביחס לעסקאות מכירה קיימות בסביבה".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x