חדשות נדל"ן

מוטורולה סולושנס תשכור 6,700 מ”ר במגדל ToHa בת”א

השטח יישכר מחברות אמות השקעות וגב-ים; העסקה נחתמה לעשר שנים עם אופציה להארכה של חמש שנים נוספות, כשמוטורלה צפויה לשלם לפחות 10 מיליון שקל בשנה

רפאל קאהאן 08:4120.11.18
חברת מוטורולה סולושנס ישראל חתמה על הסכם שכירות במגדל ToHa הנבנה כעת במחלף השלום בתל אביב. ל"כלכליסט" נודע כי החברה תשכור משרדים בשטח של 6,700 מ"ר בבניין, שיתפרשו על שתי קומות, 19 ו־20. המגדל שאותו תכנן האדריכל רון ארד, צפוי להתאכלס בתחילת 2019.

 

 

 

יזמיות המגדל אשר מולן נחתם ההסכם הן אמות השקעות מקבוצת אלוני חץ וגב־ים מקבוצת נכסים ובניין IDB. העסקה נחתמה לעשר שנים עם אופציה להארכה של חמש שנים נוספות. דמי השכירות לא נמסרו, אך בעסקאות שכבר בוצעו במתחם, נעו מחירי השכירות בין 150-130 שקל למטר בחודש, ללא דמי ניהול. לפי חישוב זה תשלם מוטורולה לפחות 10 מיליון שקל דמי שכירות לשנה, ו־100 מיליון שקל לכל תקופת החוזה.

 

הדמיית המגדל הדמיית המגדל הדמיה: Viewpoint

 

נודע כי 80% מעובדי החברה, הממוקמת כיום באיירפורט סיטי, צפויים לעבור למשרדים החדשים, וכי העסקה צפויה להרחיב בכ־20% את שטחי המשרדים שבשימוש החברה כהכנה למהלך של גיוס עובדים נוספים. למוטורולה סולושנס כ-1,000 עובדים כיום בישראל.

 

במכתב ששלח שמעון דיק, מנכ"ל מוטורולה סולושנס לעובדיו הסביר ש"המעבר הצפוי תואם את האסטרטגיה של חברת מוטורולה סולושנס העולמית להעביר את מרכזי הכובד של פעילותה למרכזי הערים".

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x