חדשות נדל"ן

הכשרת היישוב תבנה 450 דירות בפינוי בינוי בנס ציונה

הפרויקט בצפון מערב העיר משתרע על שטח של 11 דונם ויכלול 6 מבני מגורים. במקום ייהרסו 7 מבנים בהם 120 דירות ישנות

ענת דניאלי 13:4518.11.18

חברת הישוב החדש, חברה בת של הכשרת הישוב שבשליטת עופר נמרודי, נבחרה על ידי הדיירים כיזמית פרויקט פינוי בינו' במתחם הטייסים בנס ציונה - כך נמסר מהחברה. במסגרת הפרויקט ייהרסו 7 בניינים הכוללים כיום כ-120 יחידות דיור ותחתיהם יבנו 450 יחידות דיור חדשות ב-6 מבנים. ההערכות הן שהיקף עלות הפרויקט הנו כחצי מיליארד שקל.

 

 

הכשרת הישוב ציינה עוד כי נמסר לה שבכנס דיירים שהתקיים בשבוע שעבר חתמו מעל 30% מבעלי הזכויות בדירות הקיימות על הסכמי פינוי-בינוי מחייבים. כאשר טרם דיווחה החברה באופן מסודר אודות הזכייה בהקמת הפרויקט - ותדווח לאחר שיתחמו מרבית הדיירים במתחם.

 

מתחם הטייסים ממוקם בצפון מערב נס ציונה, בין רחוב הטייסים ממזרח ורחוב ההסתדרות ממערב והוא קרוב לכביש 431. כיום במקום מבנים הישנים בני 3-4 קומות. במסגרת הפרויקט, המשתרע על שטח של כ-11 דונם, צפויים להיהרס הבניינים הקיימים, חלקם בנייני רכבת וחלקם מבני H, הכוללים דירות ששטחן הממוצע עומד על כ-83 מ"ר.

הדמיית הפרויקט הדמיית הפרויקט

 

 

בעלי הזכויות במקום מיוצגים על ידי משרד עורכי הדין שרקון, בן עמי, אשר ושות' ו'הישוב החדש' מיוצגת על ידי משרד עורכי הדין גינדי-כספי ושות'. הפרויקט מתוכנן על ידי משרד האדריכלים קיקה ברא"ז, ונחמה בוגין הינה שמאית הפרויקט ודן קושניר עומד בראש מנהלת הדיירים.

 

אלכס מריאש, מנכ"ל חברת 'הישוב החדש', מסר: "החברה מודה לדיירים על האמון הרב שהביעו ב'הישוב החדש' כיזמית הפרויקט. שיעור החתימות, שהושג בשלב כה מוקדם של הפרויקט, משקף יותר מכל את אמונם של הדיירים, כי הקמת הפרויקט החדש תשדרג את השכונה כולה, ותאפשר להם גם לשפר את איכות חייהם ולהשביח את דירותיהם".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x