$
חדשות נדל"ן

הרוכשים ישנו בשקי שינה מול משרד המכירות – 52 מגרשים בשכונת אור ים נמכרו תוך 4 שעות

עשרות רוכשים הקדימו לתפוס מקום מול משרד המכירות כבר אתמול בערב, והעבירו את הלילה בשקי שינה, זאת בשל העובדה שהשיווק נעשה בשיטת כל הקודם. גודל המגרשים נע בין כ-160 מ"ר ועד 350 מ"ר והם נמכרו לציבור תמורת 800 אלף שקל ועד לכמיליון וחצי שקל למגרש

נמרוד בוסו 14:3305.11.18

52 מגרשים לבנייה של צמודי קרקע בשכונת אור ים החדשה באור עקיבא, נמכרו הבוקר (ב') בתוך ארבע שעות, לאחר שעשרות רוכשים הקדימו לתפוס מקום מול משרד המכירות כבר אתמול בערב, והעבירו את הלילה בשקי שינה. כך דיווחה החברה לפיתוח קיסריה (החפ"ק) המשווקת את הקרקע. זאת בשל העובדה שהשיווק נעשה בשיטת כל הקודם זוכה. מהחברה נמסר כי עשרות רוכשים פוטנציאליים נוספים נאלצים לצאת בידיים ריקות כיוון שמלאי המגרשים אזל.

 

ממתינים החל מהלילה לרכישת מגרשים ממתינים החל מהלילה לרכישת מגרשים צילום: ליה להב אמיר

 

שכונת הווילות ממוקמת בחלקה הצפון מערבי של "אור ים" והיא תכלול 52 מגרשים להקמה של דו משפחתי וחד משפחתי. המגרשים שנמכרו הבוקר הם היחידים בשכונה ולמעשה בעיר כולה, המיועדים לבנייה פרטית בשיטת "בנה ביתך" ומוצעים לכלל הציבור. כמה עשרות מגרשים נוספים נמכרו לאנשי צבא הקבע בהסכם עם משרד הביטחון, ובסך הכל מגיע מספר צמודי הקרקע בשכונה ל-135 דירות. בסך הכל צפויות להיבנות בשכונה החדשה 3,500 דירות.

 

גודל המגרשים נע בין כ-160 מ"ר ועד 350 מ"ר והם נמכרו לציבור תמורת 800 אלף שקל ועד לכמיליון וחצי שקל למגרש (כולל מע"מ ומינהל), תלוי בגודלו ובמיקומו של כל מגרש. על הרוכשים היה להפקיד במעמד החתימה דמי שמירה על סך 50,000 שקל בצ'ק מזומן. בתוך כשבועיים ייחתם הסכם פיתוח מול החברה לפיתוח קיסריה ואת מלוא התמורה יהיה על הרוכשים להמציא תוך 30 יום מיום החתימה.

 

ממתינים לפתיחת משרד המכירות ממתינים לפתיחת משרד המכירות צילום: ליה להב אמיר

 

לדברי גיא סברסקי סגן יו"ר קרן אדמונד דה רוטשילד, שהחפ"ק היא זרוע הביצוע שלה, אמר כי "אור ים הוא פרויקט נדל"ן פורץ דרך בישראל. השכונה מתוכננת כעיר קטנה לכ-3,500 משפחות עם כל השירותים של עיר מודרנית. השכונה תכפיל את אוכלוסיית אור עקיבא ותהווה מוקד משיכה לתושבי האזור ולמשפחות צעירות ואיכותיות מכל רחבי הארץ".

 

לדברי מנכ"ל החברה לפיתוח קיסריה, מיכאל כרסנטי: "מרבית הרוכשים הן משפחות צעירות ואיכותיות מאור עקיבא, פרדס חנה, קיסריה, צפון גוש דן, ואפילו מאזור חיפה והקריות. לצד שיווק אלפי יחידות בבנייה רוויה בשכונה, היה לנו חשוב לאפשר פרויקט "בנה ביתך" בשכונה ע"מ לאפשר מימוש החלום הישראלי לצמוד קרקע בשכונה ובעיר לא רחוק מחופי הים של קיסריה".

 

 

הדמיית אור ים הדמיית אור ים צילום: Viewpoint

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x