$
חדשות נדל"ן

המכללה למינהל ואפקון החזקות יקימו מתחם מעונות בן 500 דירות

את הפרויקט יבצע תאגיד בבעלות משותפת של שני הגופים. לדברי מנכ"ל המכללהרפי גמיש, יעמדו דמי השכירות המסובסדים על 2,000 שקלים לחודש

נמרוד בוסו 10:4417.10.18

המכללה למינהל ואפקון החזקות מקבוצת שלמה הודיעו היום (ד') כי יקימו מתחם מעונות סטודנטים בהיקף של כ-16 אלף מ"ר בנוי בקמפוס המכללה בראשון לציון. עלות הפרוייקט מוערכת על ידי הגופים בכ-130 מיליון שקל. את הפרויקט יתכנן ויקים תאגיד ייעודי בבעלות משותפת של שני הגופים, אשר יתקשר בהסכם עם המכללה לצורך זה.

 

 

 

על פי התוכנית המתגבשת, בשטח המיועד למעונות הצמוד למכללה, במערב ראשון לציון, יוקם מתחם של מספר בניינים בני 5 קומות, אשר יכיל 500 דירות. כל יחידה תכלול מטבחון וחדר אמבטיה. בנוסף, בשטח המתחם תוקם קומת מסחר.

 

הדמיית המעונות במכללה למנהל הדמיית המעונות במכללה למנהל הדמיה: אדריכלית אורית מילבאואר אייל

 

 

"תקופת ההקמה המשוערת של הקמפוס הינה כ- 30 חודשים שתחילתם במועד קבלת היתר בנייה. התאגיד המשותף יתפעל ויתחזק את הקמפוס למשך 24 שנים, בתמורה לסכום שייגזר מכמות הסטודנטים שישכרו מעונות בקמפוס, בהיקף מוערך של כ- 12 מיליון שקל לשנה בתפוסה מלאה", נמסר מטעם החברות.

 

לדברי רפי גמיש, מנכ"ל המכללה, "מדובר בהבעת אמון של אפקון בכוחה ובחזונה של המכללה למינהל, כגוף יזמי החושב לטווח ארוך. המעונות החדשים יאפשרו לנו להעניק ערך חשוב נוסף, וכחלק מהמחויבות שלנו כלפי הסטודנטים שלנו, יחידות הדיור ישווקו בעלות מסובסדת של 2,000 שקל לחודש. כך נוכל להמשיך את מהפכת הנגשת ההשכלה הגבוהה בישראל. מדובר על פרויקט אסטרטגי הן למכללה והן לעיריית ראשל"צ, המבקשת להשאיר את צעיריה בעיר ולהעניק להם את מירב ההזדמנויות להתפתח בסביבה בה גדלו".

בטל שלח
    לכל התגובות
    x