$
חדשות נדל"ן

בגינדי החזקות לא מוותרים על המבצעים: ישווקו דירות למועדון "חבר" בפרויקט מחיר למשתכן

הפרויקט ממוקם בשכונת "בית בפארק" באור יהודה וכולל 1,429 דירות ב-27 בניינים; לחברה מותר למכור 20% מהדירות בשוק החופשי כך שכל 283 הדירות ישווקו לעמיתי "חבר" בהנחה; אך עדייין המחירים גבוהים בכחצי מיליון שקל מהמחיר של זוכי מחיר למשתכן

דותן לוי 12:5609.10.18

חברת גינדי החזקות תשווק דירות המיועדות למכירה חופשית כחלק מפרויקט מחיר למשתכן במבצע שמכוון לעמיתי מועדון הצרכנות "חבר". מדובר בפרויקט ענק של גינדי החזקות בשכונת "בית בפארק" באור יהודה שיכלול 1,429 יחידות דיור ב-27 בניינים, כאשר עד 283 יחידות דיור יוקצו לעמיתי מועדון "חבר" בהנחה של כ- 12% ממחירי השוק.

 

 

 

המבצע הוא חלק מפרויקט מחיר למשתכן שבו זכתה גינדי במכרז ביולי 2017 , זהו בין הפרויקטים הנרחבים במסגרת התכנית, עלותו מוערכת ביותר ממיליארד שקל, 80% מהדירות ישווקו לזוכים בהנחה וכאמור 20% הנותרים לעמיתי "חבר". לגינדי וחבר היסטוריה של שיתופי פעולה כאשר האחרון שבהם היה פרויקט Westside ברחובות, במסגרתו נמכרו לעמיתי המועדון מרבית הדירות בפרויקט ובסך הכל 354 דירות.

 

הדמיית הפרויקט באור יהודה של גינדי החזקות הדמיית הפרויקט באור יהודה של גינדי החזקות קרדיט: משרד viewpoint

 

 

שכונת "בית בפארק" באור יהודה ממוקמת על צומת סביון, וצפויה לכלול כ- 3,000 יחידות דיור חדשות. השכונה תכלול מוסדות חינוך, מבני ציבור, מרכזי תרבות ופנאי, תעסוקה, מסחר ועוד. הפרויקט יכלול בניינים בני 9 - 14 קומות (מעל קומת קרקע), והדירות שימכרו לציבור הן בנות 4, 5, ו- 6 חדרים, דירות דופלקס גן, מיני-פנטהאוזים ופנטהאוזים.

 

היתרי הבניה לפרויקט צפויים להתקבל במהלך החודשים הקרובים, כאשר הפרויקט יוקם בכללותו על ידי חברת אשטרום.

 

הדירות של חברי המועדון מפוזרות בתוך הפרויקט של מחיר למשתכן, ומבחינת המחירים למרות ההנחה הן עדיין יקרות משמעותית מהדירות של זוכי מחיר למשתכן, דירות 4 חדרים לזוכי מחיר למשתכן יעמדו על כ-1.5 מיליון שקל, בעוד שלחברי המועדון הן ימכרו ב-1.96 מיליון שקל (לאחר הנחה), דירות 5 חדרים במחיר למשתכן נקבעו על 1.73 מיליון שקל בעוד שלחברי המועדון המחיר יעמוד על 2.23 מיליון שקל. עם זאת, הדירות שימכרו בשוק החופשי הן בקומות גבוהות ובמיקומים הטובים בפרויקט.

 

לגבי המחירים, הסבירו בחברה, כי "הדירות המיועדות לעמיתי מועדון 'חבר' כוללות בהשוואה לדירות של המחיר למשתכן, לא מעט שדרוגים בשווי כולל שנע בין 120-180 אלף שקל לדירה, בהתאם לטיפוס הדירה, וביניהם: מטבח איכותי ומשודרג, ריצוף וחיפויים משודרגים, תריסי גלילה חשמליים, מערכת חשמל חכם עם 12 מעגלי שליטה, כלים סניטריים משופרים ועוד". לטענתם 'חבר' וגינדי, ההשוואה המתבקשת היא למחירי שוק חופשי, כך למשל לפי הנתונים שמסרו, שוויה של דירת 4 חדרים בקומה ה-5 בשוק החופשי עומד על 2.21 מיליון שקל בעוד במסגרת המבצע ל'חבר' היא תימכר ב-1.97 מיליון שקל.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x