$
חדשות נדל"ן

בולווארד-טרה ובנייני העיר הלבנה ישתפו פעולה בתחום ההתחדשות העירונית

החברות יקימו יחד במשותף למעלה מעשרה פרוייקטים של התחדשות עירונית במרכז ת"א הכוללים כ-400 דירות

דותן לוי 17:3420.09.18

קבוצת הנדל"ן בולווארד-טרה וחברת "בנייני העיר הלבנה", נכנסות לתחום התמ"א בתל-אביב: ל"כלכליסט" נודע, כי החברות חתמו על שורה של הסכמים להקמת למעלה מעשרה פרוייקטים ברובעים 3-4-5 במרכז ת"א. במסגרת זו פעילות ההחברה תתמקד בהריסה ובבנייה מחדש של הבניינים (תמ"א 38/2).

 

החברות יבנו את כל הפרויקטים עם האדריכל גידי בר אוריין ואדריכלית הפנים דנה אוברזון. בסך הכל מתכננת החברה להקים למעלה מ-400 יחידות דיור במרכז העיר ובצפון הישן. עד כה חתמו החברות על פרויקטים להקמת בניינים ברחובות בארי, דובנוב, וורמייזה, נחמני, מזא"ה, בילו, פרופסור שור ועוד. על פי תכנית הרובעים, ועל מנת לשמור על הצביון של האזור, הבנייה מוגבלת לשש קומות בלבד. בין הפרויקטים שנחתמו, תוכניות של ארבעה מהם כבר הוגשו לוועדה המקומית לתכנון ובנייה, בהתאם להנחיות תוכנית הרבעים של העיר.

  

תל אביב (ארכיון) תל אביב (ארכיון) צילום: greissdesign-Pixabay

 

 

בולווארד-טרה היא קבוצה של קרנות השקעה המנוהלת על ידי שי פולונסקי. בולווארד-טרה הקימה עד כה כ-20 פרויקטים בתל-אביב, בהם "וילה רוטשילד", ו"יפו בשדרה".

 

חברת בנייני העיר הלבנה בבעלות איציק בן שוהם וגיל חכם. החברה החלה את פעילותה בתחום שימור המבנים בעיקר בעיר הלבנה, אך עם השנים הרחיבה את עסקיה וכעת כאמור היא עוסקת גם בתחום ההתחדשות העירונית.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x