$
חדשות נדל"ן

היזם אלברט עמית ישקיע 20 מיליון שקל בהקמת שוק רב־תכליתי בעפולה

המתחם, שייקרא "שוק פשוט", ישלב חנויות קבועות ומתחלפות מכל התחומים ויארח פסטיבלים מתחלפים. עמית מקיים מו”מ להקמת מתחם נוסף בב"ש, ומתכוון לפתוח שווקים ב-5 מקומות נוספים

דותן לוי 08:2622.08.18
היזם אלברט עמית, מבעלי קבוצת יובלים וחברת RIS, העוקבת אחר פדיונות העסקים, ישקיע כ־20 מיליון שקל בהקמת מתחם שוק רב־תכליתי בעפולה ובחכירת המקום ל־20 שנה. כמו כן הוא מקיים מו”מ להקמת מתחם נוסף בבאר שבע, ובעתיד הוא מתכוון לפתוח שוק נוסף בירושלים ובארבעה מקומות נוספים בארץ.

שוק רב־תכליתי משלב שווקים מתחלפים לצד חנויות קבועות מכל התחומים והוא גם מארח פסטיבלים מתחלפים. לדבריו, השוק הזה אינו דומה לשווקים אחרים או לשוקי האוכל הקיימים בארץ.

 

המתחם בעפולה, שייקרא "שוק פשוט" ויוקם ברחוב החשמל, ישלב בין דוכני מכירה קבועים למתחלפים, וישתרע על כ־12 דונם. בשטח של 5,000 מ"ר בנוי יוקמו 250 דוכני מכירה קבועים ומתחלפים, ובצמוד ייבנו כ־500 מקומות חניה. המתחם יפעל בשלב הראשון במשך שלושה־ארבעה ימים בשבוע, ועד סוף השנה יפעל שבעה ימים בשבוע. על העיצוב האורבני והפונקציונלי של המתחם אחראי האדריכל רון רובינשטיין.

 

השוק בעפולה. “מיאוס מהקניונים הרגילים” השוק בעפולה. “מיאוס מהקניונים הרגילים” צילום: Mickey Ofek

 

"מדובר ברעיון חדשני שהוא הדבר הצרכני הבא. אנו עדים לתקופה של שינויים בהרגלי הצריכה יחד עם מיאוס מסוים מהקניונים הרגילים, ועולה צורך בפיתוח של נישות מסחריות חדשניות", אמר עמית.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x