$
חדשות נדל"ן

נס ציונה: קבוצת רכישה תקים מתחם מסחרי בסמוך לישפרו סנטר

הקבוצה שאורגנה על ידי קבוצת מטאורה בשיתוף עם קבוצת נבון גילרון השקעות רכשה לאחרונה קרקע בשטח 7.5 דונם ב-25 מיליון שקל; בשלב א' תקים קומפלקס של שני בניינים

דותן לוי 17:3505.07.18

קבוצת רכישה שאורגנה על ידי קבוצת מטאורה בשיתוף עם קבוצת נבון גילרון השקעות, רכשה קרקע בשטח של 7.5 דונם ברחובות הנפת הדגל ושביט (הסמוכים לישפרו סנטר) באזור המע"ר החדש המתוכנן על ידי עיריית נס ציונה.

 

על פי התוכנית, הקבוצה תקים קומפלקס שייבנה על שתי חטיבות קרקע בנות 7.5 דונם כל אחת. שלב א' מומש כאמור תמורת כ-25 מיליון שקל ובו יוקם מתחם משרדים ותעשיה עתירת-ידע בשם "בנייני המדע". היקף ההשקעה בשלב הראשון מוערך בכ-140 מיליון שקל, והוא יכלול שני בניינים בני שש קומות משרדים בשטח של כ-15 אלף מ"ר וכ-12 אלף מ"ר של מרתפי חנייה. בשלב ב' הקבוצה צפוייה לקדם את הקמתם של שני בנייני משרדים בהיקף של כ-17 אלף מ"ר.

 

נכון להיום אין לנס ציונה מרכז עסקים ובימים אלה מקדמת העירייה בשיתוף האדריכלית נעמה מליס תכנית מתאר אשר תהפוך את האזור, שאופיין עד כה במסחר קמעונאי למרכז העסקים העירוני הראשי, וכן מתוכנן המשך סלילת רחוב הנפת הדגל עד לצומת בית עובד בכביש ברוחב שישה נתיבים והפיכתו לציר מרכזי, כך שהבניינים שיוקמו יהיו בעתיד בלב המע"ר החדש.

 

 

הדמיית המרכז המסחרי בנס ציונה הדמיית המרכז המסחרי בנס ציונה הדמיות: משרד האדריכלים V5

 

על פי מארגני קבוצת הרכישה, כ-70% מהרוכשים הם בעלי עסקים קטנים ובינוניים - בעלי מקצועות חופשיים מנס ציונה וסביבותיה, וכן חברות היי-טק וטכנולוגיה אשר רכשו משרדים לשימוש עצמי במחירים הנעים סביב 8,000 שקל למ"ר בנוי ברמת מעטפת, המשקפים לדבריהם הנחה של כ-30% ממחיר השוק באזור. הפרויקט יותאם מראש לעסקים קטנים ובניוניים, אשר ייבנו ביחידות גודל של 50 מ"ר ומעלה.

 

טום פינסון מבעלי קבוצת מטאורה אמר, כי "השקעה בשטחי משרדים קטנים יחסית היא חידוש בתחום קבוצות הרכישה לנדל"ן מניב. זוהי מגמה שהולכת ומתפתחת בתקופה האחרונה, היא נכונה גם למשתמשי קצה וגם למשקיעים ולהערכתנו היא תצליח גם כאן. קיים מחסור במשרדים מסוג זה באזור, עובדה שמביאה לכך שמחירי השכירות גבוהים ודומים לאלו של הערים הגדולות, והופכים את הרכישה לכדאית יותר עבור בעלי עסקים קטנים ובינוניים באזור.

 

את הפרויקט מתכנן האדריכל בני אנקנשטיין ממשרד האדריכלים V5 ואת הקבוצה יצג משרד עוה"ד יגאל ארנון.

 

 

 

 

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x