שימו לב, אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר. קראו עוד הבנתי
חדשות נדל"ן

הסטארט־אפ Localize.city חתם עם 5 רשתות תיווך גדולות בניו יורק על הטמעת הפלטפורמה שלו

בסך הכל יקבלו כ־10 אלף סוכני נדל"ן בניו יורק גישה למערכת של החברה

דותן לוי 08:3005.07.18

כחודשיים לאחר שהכריזה על גיוס הון בהיקף של 8 מיליון דולר שנועד לתמוך בהרחבת פעילותה הבינלאומית, בישרה חברת הסטארט-אפ הישראלית Localize.city, שבבעלות האתר הישראלי מדלן, כי חתמה על הסכמות עם חמש מקבוצות אתרי הנדל"ן הגדולות בניו יורק: Nestio, RealtyMX, LG Fairmont, Oxford Property Group ו־Igluu, על הטמעה של מנוע התובנות של החברה באתריהן. בסך הכל יקבלו כ־10 אלף סוכני נדל"ן בניו יורק גישה למערכת של החברה.

 

אסף רובין אסף רובין צילום: ענר גרין

 

מטרת הפלטפורמה שפיתחה

 

Localize.city היא לספק לרוכשי הדירות תובנות על הנכס שבו הם מתעניינים, באופן שימנע טעויות קריטיות בביצוע עסקאות נדל"ן. למשל: תוכניות בנייה שעלולות להסתיר את הנוף בעתיד, שינויים מתוכננים בקווי תחבורה, רמת זיהום אוויר ועוד. לכל נכס עשויה התוכנה לספק עשרות תובנות.

 

 

לוקלייז לוקלייז

 

אסף רובין, ממייסדי מדלן, מסביר את ההחלטה להתחיל דווקא בניו יורק: "רצינו להראות שאנחנו יכולים לעשות את זה שם, כי זה המקום הכי קשה. היום אנחנו יכולים להגיד בגאווה שהמתווכים של ניו יורק החליטו להשתמש במערכת שלנו. הכניסה לערים חדשות בעתיד תהיה קלה יותר". עוד אמר כי בחודשיים הקרובים המערכת תוטמע בישראל ולאחר מכן תיכנס לשלושה מטרופולינים נוספים בארה"ב: לוס אנג'לס, וושינגטון ושיקגו.

 

"בשנה החולפת התבצעו בניו יורק כ־80,000 עסקאות בהיקף כספי של 80 מיליארד דולר, רובן באמצעות סוכנויות תיווך", אמר סטיב קליפוביץ', מנהל פעילות הסטארט־אפ בארה"ב, "עד עכשיו ענף הנדל"ן בניו יורק התנהל על פי נוסחה בה קוני דירות נדרשו להוציא יותר ממיליון דולר על דירה בלי לדעת האם האזור בכלל ראוי למגורים. החבירה שלנו לקבוצות אתרי הנדל"ן הגדולות בניו יורק שוברת את הנוסחה הזו".

  

בטל שלח
    לכל התגובות
    x