$
חדשות נדל

צפו: זו הדירה היקרה ביותר בישראל המוצעת כיום למכירה

הפנטהאוז הדו-קומתי ממוקם בקומות העליונות של מגדל מגורים בטיילת תל אביב עם נוף פתוח לים ובנייתו אמורה להסתיים באפריל 2019. שטח הדירה כמעט 900 מ"ר ועוד 300 מ"ר של מרפסות. לא תאמינו מה המחיר בו מוצעת הדירה

שירות כלכליסט 22:1230.06.18
תל אביב בדרך כלל נחשבת לאחד המקומות האידאליים לחיות בו, למרות שיש גם בעלי דעות אחרות לגביה. אבל אם אתם באמת רוצים לגור כאן, ואתם מוכנים להוציא 160 מיליון שקל על בית החלומות שלכם, תוכלו לקנות את אחד הנכסים המופלאים ביותר בעיר.

 

פנטהאוז 24 היוקרתי נמצא במגדל הנבנה ברחוב הירקון, צמוד למגדל האופרה, גבוה מעל הים. הפנטהאוז ממוקם בקומות ה-24 וה-25 של ה-David Promenade Residences שבנייתו אמורה להסתיים באפריל 2019 על טיילת תל אביב.

 

פנטהאוז 24 פנטהאוז 24 צילום: dpresidences

 

 

האזור הזה מכונה בסוכנויות הנדל"ן בחו"ל "קילומטר הזהב של תל אביב", כיוון שהוא נחשב למיקום הטוב ביותר בתל אביב עם נוף ללא הפרעה לים.

 

הפנטהאוז הדו-קומתי מכיל חלונות מהרצפה עד התקרה, תקרות גבוהות בסלון ונוף 360 מעלות של העיר והים, בזכות היותו הבניין הגבוה ביותר באזור. שטח הפנטהאוז הוא כמעט 900 מ"ר והוא מאפשר לבעליו העתידיים לעצב את פנים הדירה באופן המיטבי עבורם – ולבחור נושא, צבע, ואפילו את מספר חדרי השינה.

 

 צילום: dpresidences

 

צריך לציין גם את המרפסות המשתרעות על פני 300 מ"ר, את חדר הכושר, בריכת השחייה והספא שמגיעים עם הדירה, ואת הגישה הישירה לים. מלון קמפינסקי בעל חמשת הכוכבים נבנה כעת בצמוד למגדל המגורים, ובעלי הדירה העתידיים יוכלו להנות גם משירותי המלון (ספא ושירות חדרים בין היתר).

 

 צילום: dpresidences

 

 

 צילום: dpresidences

 

 

 צילום: dpresidences

 

 

 

 צילום: dpresidences

 

  צילום: dpresidences

 

 

 

 צילום: dpresidences

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x