$
חדשות נדל"ן

חברת ההייטק רדיס לאבס שכרה את הקומה ה-32 במגדל אלון הדרומי

עסקת השכירות היא חלק מהתרחבות החברה אשר צפויה להכפיל את גודלה; דמי השכירות החודשיים יעמדו על כ-100 שקל למ"ר

דותן לוי 14:4930.05.18

חברת רדיס לאבס (Redis Labs) המפתחת טכנולוגיה לניהול מהיר של מסדי נתונים שכרה את הקומה ה-32 במגדל אלון הדרומי בתל אביב.

 

מדובר בקומת משרדים המשתרעת על שטח של 1,600 מ"ר שנשכרה בחוזה לחמש שנים ובדמי שכירות של כ-9.6 מיליון שקל לכל התקופה המשקפים דמי שכירות חודשיים של 100 שקל למ"ר. כמו כן לרדיס ניתנה אופציה להארכת חוזה השכירות בחמש שנים נוספות.

 

עופר בנגל מנכ"ל רדיס לאבס עופר בנגל מנכ"ל רדיס לאבס

 

 

משרדיה הקודמים של רדיס לאבס התפרשו על פני כ-800 מ"ר ברמת החיל בת"א, כך שמדובר בהכפלת השטח. במרכז הפיתוח החדש במגדל אלון, יעבדו כ-120 איש, והיא צפויה להתרחב בהמשך בעוד כ-50 עובדים. בחברה שמו דגש מיוחד על עיצוב החללים והתאמתם לצרכיהם, ובחצי השנה האחרונה בוצעו עבודות התאמה. רוב החללים במשרדים בנויים מקירות שקופים, ומעוצבים בצורה סולידית. החלל המרכזי כולל את אזור המוסיקה, Dinners area, אזורי לאונג', Phone-Booths, וחדרים לפגישות אישיות אחד-על-אחד.

 

רדיס לאבס פיתחה טכנולוגיה לניהול מהיר במיוחד של מסדי נתונים, שמבוססת על הקוד הפתוח Redis. הטכנולוגיה הייחודית של רדיס לאבס מאפשרת להריץ מסדי נתונים במהירות של פי אלף מזו של מתחרים מובילים באותו פלח שוק. החברה הוקמה בשנת 2011 על ידי עופר בנגל ויפתח שולמן ומעסיקה כיום כ-200 עובדים בישראל, קליפורניה, לונדון, וערים נוספות. סך גיוסי החברה עד כה עומד על 78 מיליון דולר מביין קפיטל, ויולה ונצ'רס, גולדמן זאקס ודל ונצ'רס.

בטל שלח
    לכל התגובות
    x