$
חדשות נדל"ן

מועד סוף העבודות בכיכר דיזנגוף חלף לפני חודשיים. בעירייה מבטיחים: "סיום בחודשים הקרובים"

העירייה הבטיחה להשלים את העבודות לחידוש כיכר דיזנגוף שהחלו בינואר 2017 בחודש מרץ השנה, אבל הן עדיין לא הסתיימו. העירייה: "מדובר באחד הפרויקטים המורכבים בלב הסואן של העיר"

ענת דניאלי 11:1221.05.18

כיכר דיזנגוף יורדת למפלס הרחוב, אבל לאט מהצפוי. כך עולה מפניות שהגיעו ל'כלכליסט' מתושבי האזור. אלה טוענים כי בניגוד להבטחות העירייה לסיים את עבודות חידוש הכיכר במרץ 2018, העבודות נמשכות גם כיום, חודשיים מאוחר יותר, במלוא עוזן.

 

 

 

עוד מספרים התושבים כי לאחרונה נמחק מועד סיום העבודות המתוכנן משלט שמוצב באתר הבנייה.

 

השלט על בניית הכיכר ממנו נמחק התאריך המקורי לסיום העבודות - מרץ 2018 השלט על בניית הכיכר ממנו נמחק התאריך המקורי לסיום העבודות - מרץ 2018 צילום: דוד הכהן

 

עיריית תל אביב מסרה בתגובה: "הצפי לסיום העבודות במקום הנו בחודשים הקרובים". עוד נמסר: "מדובר באחד הפרויקטים המורכבים בלב הסואן של העיר, כאשר נכון להיום אכן העבודה מואצת לצד מורכבות עבודות הבניה, השיפוץ, התשתיות והפיתוח של הכיכר וסביבתה, הכולל גורמי חוץ רבים".

 

העבודות להנמכת כיכר דיזנגוף אל מפלס הרחוב החלו בינואר 2017. עלות הנמכת הכיכר והחזרתו למפלס הרחוב היא 60 מיליון שקל -על פי הודעות עיריית תל אביב בהתחלת העבודות. בסיום הפרויקט צפויה הכיכר החדשה לשכון במפלס הכביש, תוך הרחבה של המדרכות וסלילת שבילי אופניים במקום. לבסוף גם יוצב חזרה במרכז הכיכר פסלו הצבעוני של יעקב אגם.

 

הדמיית כיכר דיזנגוף המחודשת הדמיית כיכר דיזנגוף המחודשת

 

 

כיכר דיזנגוף המוגבהת כיכר דיזנגוף המוגבהת צילום: איתי פורטיס

 

כיכר דיזנגוף בשנת 1968 כיכר דיזנגוף בשנת 1968 צילום: דוד רובינגר

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x