$
חדשות נדל

פסו־גוב רכשה מי.ח. דמרי שלושה מתחמים באזור נחלת בנימין בת"א ב-140 מיליון שקל

בין היתר נרכש גם המבנה לשימור ''בית העמודים''. על הקרקע עתידה לקדם קבוצת הרוכשים, בניהול פסו־גוב, את בניית מתחם בנג'מין, שיכלול שלושה מבנים וגן פנימי מרהיב

אורן פרוינד 19:5014.05.18
קבוצת רכישה שארגנה חברת פסו־גוב מימשה את האופציה לרכוש מחברת י.ח. דמרי את המבנה לשימור ''בית העמודים'' ומגרש נוסף ברחוב התבור בנחלת בנימין בתל אביב במחיר כולל של 125.5 מיליון שקל. בנוסף לכך פסו־גוב מימשה בעצמה אופציה לרכוש מי.ח. דמרי מבנה ברחוב מוהליבר בתל אביב במחיר של 16 מיליון שקל. שלוש הרכישות הללו צפויות לחבור למתחם מגורים שייקרא מתחם בנג'מין.

 

לפני כשנה חתמה פסו־גוב על הסכם אופציה לרכישת מתחם בנג'מין, הכולל שלושה מבנים המייצגים את הרצף הפיזי וההיסטורי של תל אביב. בתקופה זו ארגנה פסו־גוב את קבוצת הרכישה.

 

בית העמודים בתל אביב בית העמודים בתל אביב צילום: אוראל כהן

 

 

על הקרקע עתידה לקדם קבוצת הרוכשים, בניהול פסו־גוב, את בניית מתחם בנג'מין, שיכלול שלושה מבנים וגן פנימי מרהיב. תמהיל הדירות בפרויקט יהיה מגוון ויכלול דירות בנות שניים עד ארבעה חדרים, דירות גן ודירות גג. בית העמודים, מהבניינים היפים בתל אביב, הוא נציג מובהק של האדריכלות האקלקטית של שנות העשרים. הבניין ברחוב מוהליבר גם הוא מבנה לשימור, והבניין השלישי הוא מבנה חדש ברחוב התבור.

 

החברה, שבראשה עומדים שמר גוב ועידו פסו, מתמקדת בפרויקטים למגורים במרכז הקלאסי וההיסטורי של תל אביב. לחברה 12 פרויקטים במיקומים המרכזיים ביותר בעיר, ומבנים לשימור הם תחום הפעילות המרכזי שלה.

 

בטל שלח
    לכל התגובות
    x